Alternatif Rock Müziğin yükselen ismi Koner Memili’nin ‘Dipsiz’ adlı albümü yayımlandı

5866

Farklı gruplarla yaptığı çalışmalarla ismini duyuran Koner Memili, 2016 sonunda ‘Kıyıda Kalanlar’ adlı ilk solo albümü ile müzik severlerle buluşmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise ‘Dipsiz’ adlı 5 parçalık albümünü dinleyicilerin beğenisine sunan ‘Koner’ günümüz piyasasında durmadan üretmeyi tercih ederek örnek teşkil ediyor.

Son dönemde yaptığı dizi ve reklam müziği çalışmalarıyla da adından sıkça bahsettiren müzisyen, mutfak kısmının her alanında ve her tarzında karşımıza çıkıyor..Ayrıca müzik prodüksiyonu, düzenleme, şarkı yazarlığı alanlarında da çalıştığı isim ve grupları müzik dünyasıyla buluşturmaya devam eden sanatçı yeni albümünü ‘biraz geçmiş, biraz gelecek’ olarak tanımlıyor.

İlk albümünde olduğu gibi tüm beste, söz ve düzenlemelerin Koner Memili’ye ait olduğu albümde daha yüksek tempolu ve enerjik bir yapı öne çıkıyor.Davulda Hazar Aytan, bas gitarda Korel Memili’nin performans sergilediği parçaların tüm yapım ve yayım aşaması SoundCity İstanbul ekibi tarafından tamamlanıyor.Günümüz çeşitliliğine yeni bir tat ve doku sunan Koner'; ‘Dipsiz’ adlı çalışmasını siz müzik severlerin beğenisine sunuyor.

itunes

spotify

facebook

twitter

instagram

youtube

Etiketler

İlginizi çekebilir...

radyodinlemekicinbir.site