“BU GECE” den Sonra Müzik Dünyası Renkleniyor!

Müzik dünyasının önde gelen isimleriyle çalışan ve sektöre her geçen gün yeni yetenekler kazandıran Sony Music’ten yepyeni bir isim daha! 


ESİN İRİS

Bu isim aslında sizler için çok da yabancı değil. Gökçe'nin "Tuttu Fırlattı", "Ne Yapardım" ve "Oh Olsun”, Kolpa'nın "Hiç Bitmez Bu Masal", Ayhan Sicimoğlu'nun "En Estambul", "Arkana Bakma" ve "Nadie Como Tu" şarkılarının sözlerinin yazımını sanatçılarla birlikte gerçekleştiren, ayrıca Keremcem'in "Aptal Aşık" ve Koray Candemir'in de "Kalan Giden Benim" şarkısının sözlerini yazan genç şarkıcı, bu sefer söz ve beste yazarlığının yanı sıra, yorumcu kimliğiyle de karşınıza çıkıyor. 

2008 yılından bu yana müzik dünyasının sevilen isimleriyle yaptığı düetleri, kendisinin hazırlayıp seslendirdiği reklam ve jenerik müzikleri, kaleme aldığı şarkıları ve canlı performanslarıyla kendine hatrı sayılır bir hayran kitlesi edinen Esin İris, yaklaşık 5 yıldır üzerinde çalıştığı ilk albümüyle müzikseverlere “merhaba” diyor.

Önümüzdeki günlerde yayımlanacak ve müzik dünyasına yepyeni bir renk getirecek olan albümün çıkış şarkısı “Bu Gece”nin sözü ve müziği Esin İris’e, düzenlemesi ise aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Samuray Gökce’ye ait. Sanat müziğinin renkli motiflerini de kullanarak, Türk pop müziğine yeni bir soluk getirecek olan Esin İris; yapımcılığını Imagine Production'un yaptığı, yönetmenliğini Güçlü Gülan'ın üstlendiği “Bu Gece” şarkısının renkli video klibiyle de bugün ekranlarda olacak.

Hayatınızdaki negatif her şeyi geride bırakarak aşkın izini sürmek ve tüm olumsuzluklardan arınmak istiyorsanız, siz de “Bu Gece” şarkısına kulak verin! 

Esin İris “Bu Gece” ile dijital platformlar ve radyolar aracılığıyla müzikseverlerle buluştu.

ALBÜMÜ DİNLEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN;

http://www.deezer.com/album/8141002

http://itunes.apple.com/tr/album/yine-mavi/id903026570

http://open.spotify.com/track/62tsFPskHwFxSENOLWcXNP

http://turkcellmuzik.turkcell.com.tr/#!/album/--/yine-mavi/emE3bVlDYWJzNVBFTXJHdzB2WlRrZz09/--/sarkilar/bu-gece/1040711927/simdi-cal

Etiketler

İlginizi çekebilir...

Özel tasarımlara ilgi duyanlar için çok farklı saç aksesuarları: “Melix Design”