Etiketli: Balıkesir

Balıkesir’de meydana gelen ve Türkiye’nin gündemini sarsan Susurluk kazası yıllar sonra film oluyor. Filmin çekimleri Ağustos ayında Londra’da başlıyor. Türkiye’nin gündemini yıllarca meşgul eden Susurluk kazası film oluyor. Milliyet’ten Ali Eyüboğlu bugün köşesinde, filmin İngilizler tarafından … Devamı »

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Balıkesir Edremit’te ilk kez kitap fuarı yapılacak. 4 Ağustos-13 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuarda on binlerce kitap sergilenecek, yazarlarla söyleşiler ve imza günleri düzenlenecek. Edremit Belediyesi’nin desteğinde 4 Ağustos-13 Ağustos … Devamı »

Gönen Belediyesi Kitap Okuma Evi kapılarını, okurlara açtı. Şiir-roman-hikaye ve denemeden oluşan 3 bin kitap kitapseverlerle buluştu. Kitap okumayan gelen öğrencilerin kayıtlarının da tutulacağı Kitap Okuma Evinde, en çok kitap okuyanlar Belediye tarafından ödüllendirilecek. Kitap Okuma … Devamı »

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve jürisinde Odile Decq gibi ünlü isimlerin yer aldığı yarışmanın proje teslim tarihi 24 Şubat 2017. SON BAŞVURU TARİHİ: 24 Şubat 2017 DÜZENLEYEN: Balıkesir Büyükşehir Belediyesi E-POSTA: competition@balikesir.bel.tr İLETİŞİM: A: Eski … Devamı »