Etiketli: kitap

Mersin’de “Şiir Festivali” kapsamında gerçekleştirilen etkinliğe katılanlar, 15 metre boyunca yola serilen çok sayıda kitabı kısa sürede topladı. Mersin Yazarlar Derneğinin “Şiir Festivali” kapsamında düzenlediği etkinlikte, 15 metre boyunca yola serilen kitaplar, kısa süre içinde vatandaşlar … Devamı »

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Balıkesir Edremit’te ilk kez kitap fuarı yapılacak. 4 Ağustos-13 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuarda on binlerce kitap sergilenecek, yazarlarla söyleşiler ve imza günleri düzenlenecek. Edremit Belediyesi’nin desteğinde 4 Ağustos-13 Ağustos … Devamı »

Umberto Eco’nun son anlarına kadar üzerinde çalışmayı sürdürdüğü kitabı raflarda yerini aldı. İtalyanların dünyaca ünlü yazarı, eleştirmen ve düşünür Umberto Eco’nun son anlarına kadar üzerinde çalışmayı sürdürdüğü ve ölümünden bir hafta sonra çıkan kitabı,“Budalalıktan Deliliğe: Pape … Devamı »

Türkiye’de tüm kitapseverlerin buluşacağı ortak sosyal ağ Kitap Dostum, iOS ve Android marketlerde yayımlandı. Kitapseverlerin bir araya gelerek sosyalleşebileceği, kitaplarla ilgili paylaşımlar yapabileceği, kargo ücreti ödemeden sınırsız kitap takası yapabileceği ve kendi dijital kütüphanelerini oluşturabileceği kitap … Devamı »

Herkese Kitap Vakfı tarafından kitap okumayı sevdirmek amacıyla ilan edilen “Kitap Hediye Günü”nün kapsamında, Miniatürk Parkı’nda gerçekleştirilen etkinlikte, katılımcılara kitap hediye edilirken, çocuklar, kutlamaya özel hazırlanan ağaçtan kitap topladı. Herkese Kitap Vakfı tarafından kitap okumayı sevdirmek … Devamı »