Etiketli: konser

Ülkemizde de büyük hayran kitlesine sahip Dağıstan doğumlu kamança üstadı, derin melodilerin adamı Mark Eliyahu, 150 yıllık kamançası ile yeniden ülkemize gelmeye hazırlanıyor. Son albümü Roads’un tanıtım turnesine devam eden sanatçı, 1 Aralık Cuma gecesi Piu … Devamı »

Yaz boyunca ücretsiz gerçekleştirilecek ‘Babylon x bomontiada Avlu’ etkinliklerinde bu hafta The Away Days sahne alıyor. Midnight Session’da ise Kamufle Moral Band ve Rain Lab Babylon’da olacak. Klasik indie-rock’tan shoegaze, dream pop ve psikedelik tınılara geniş … Devamı »

Müzik dünyasının efsane ismi Ahmet Ertegün, ölümünün 10. yılı dolayısıyla düzenlenen özel bir saygı konseri ile İstanbul’da anıldı. Üsküdar Belediyesi tarafından Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen gecede, hayatı boyunca birçok ismi müzik dünyasına kazandırarak geniş … Devamı »

Pink Martini yeni albümü ‘Je Dis Oui!’nin turnesi kapsamında 15 Nisan’da İstanbul’da dinleyicileriyle buluşacak. Ünlü müzik grubu Pink Martini, son albümü ‘Je Dis Oui!’nin Avrupa turnesi kapsamında, 15 Nisan Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’da sahne alacak. Kendilerini … Devamı »