Etiketli: konser

Dünyaca ünlü trip hop grubu Massive Attack, 25 Haziran’da İstanbul’da konser verecek. Yayımladıkları beş stüdyo albümüyle trip hop müziğin efsanevi gruplarından biri olan Massive Attack, önümüzdeki yaz çıkacağı Avrupa turnesi kapsamında 25 Haziran’da Zorlu PSM Ana … Devamı »

Türkiye’deki caz kulüplerinde sahne alan müzisyenleri ‘Jazz Light Project’ kapsamında fotoğraflayan fotoğraf sanatçısı Engü Balkan, fotoğrafları kapsamında yapacağı projeler için destek bekliyor. Çekimleri The Badau İstanbul sahnesinde yapılan çalışmada müzisyenler Eren Noyan, Ozan Musluoğlu, Ceyda Köybaşıoğlu, … Devamı »

İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany, 2 Mayıs Çarşamba günü Mart ayında çıkacak yeni albümü Monumental ile KüçükÇiftlik Bahçe’de olacak. Kısa sürede üne kavuşup, dünya çapında yüzden fazla konser veren İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany, Walking with … Devamı »

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV) geleneksel hale getirdiği Uluslararası Keman Ustalık Sınıfı, MÜZİKSEV’de düzenlenen final konseri ile sona erdi. Devlet solist sanatçısı, keman virtüözü Tuncay Yılmaz Koordinatörlüğünde, genç neslin en iyi isimlerinden, uluslararası tanınırlığa … Devamı »

Günümüzün en büyük bestecilerinden ve piyanistlerinden biri olan, klasik müziği rock ve elektronik gibi güncel türlerin elementleri ve enstrümanları ile bir araya getirip, eski ve yeni arasındaki ilişkiyi değiştiren Ludovico Einaudi 6 Şubat’ta Zorlu PSM’de Piyanist … Devamı »

Dünyanın en önemli festivallerinden Coachella’nın programı belli oldu. Her yıl Nisan ayında düzenlenen ve dünyaca ünlü müzisyenlerin katıldığı Coachella’nın bu yılki yıldızları Beyonce, Eminem ve The Weeknd. Coachella, her yıl ABD’nin California eyaletinde düzenlenen dünyanın en büyük … Devamı »

Ülkemizde de büyük hayran kitlesine sahip Dağıstan doğumlu kamança üstadı, derin melodilerin adamı Mark Eliyahu, 150 yıllık kamançası ile yeniden ülkemize gelmeye hazırlanıyor. Son albümü Roads’un tanıtım turnesine devam eden sanatçı, 1 Aralık Cuma gecesi Piu … Devamı »