‘Karayip Korsanları’ serisinin beşinci filmi: “Ölü Adamlar Masal Anlatamaz”

5619

Johnny Depp ve Orlando Bloom gibi başrol oyuncularına Javier Bardem’in de dahil olduğu yeni Karayip Korsanları serisi ‘Ölü Adamlar Masal Anlatamaz’ (Dead Men Tell No Tales) filminin yeni fragmanı yayımlandı.


‘Karayip Korsanları’ (Pirates of the Caribbean) serisinin beşinci filmi ‘Ölü Adamlar Masal Anlatamaz’ın (Dead Men Tell No Tales) yeni fragmanı çıktı.

Johnny Depp, David Wenham, Orlando Bloom ve Brenton Thwaites gibi başrol oyuncularına Oscar’lı aktör Javier Bardem’in de dahil olduğu yeni film, 26 Mayıs’ta vizyona giriyor. Serinin yeni filminde bu kez ön plana çıkan karakter Bardem’in hayat verdiği Captain Salazar. Ünlü oyuncunun makyajla tanınmayacak hale geldiği Salazar karakteri, Jack Sparrow’un peşine düşüyor.

Fantastik türdeki ABD yapımı filmin yönetmenliğini Joachim Rønning ve Espen Sandberg yaparken senaryosunu Jeff Nathanson yazdı.

Filmde, çılgın maceraları ile bilinen, kaptanları şahı ama bir o kadar talihsiz Jack Sparrow, yelken açtığı sularda yaklaşan kötü rüzgarları hisseder. Korkunç Kaptan Salazar’ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmıştır, hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack’tir. Jack, Salazar’ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’ndan dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

ntv.com.tr

Etiketler

İlginizi çekebilir...

radyodinlemekicinbir.site