KETİ, ilk albümü “Bizim Hayalimiz” ile yola çıktı!

Eskişehir’den İstanbul’a uzanan yolculuklarına 2009 yılında başlayan KETİ, ‘Bizim Hayalimiz’ isimli ilk albümünü  sevenlerine sundu!


2011 yılında müzik yarışmasında Türkiye 1.si olan KETİ, bir içecek markası festivalinin 16 şehirlik Türkiye turnesinde, Tarkan ve maNga’nın ön grubu olarak sahne aldı. Kendi müziğini üreten bir grup olan KETİ, albüm sürecinden önce kendi imkanları ile hazırladıkları ‘Pişmanlık’, ‘İstanbul’, ‘Kanatsız Melek’, ‘Ömrüm’ ve ‘Mor Salıncak’ şarkılarıyla sosyal medyada ilgi odağı oldu ve kendine hatrı sayılır bir kitle yarattı.

Serhat Şenel (vokal), Egemen Sarıkaya (gitar), Hüseyin Deniz (bas gitar), Erhan Tonbul (gitar) ve Atila Ersin Dumlu (davul)’dan oluşan KETİ 2015 yılında albüm kayıtlarına StudioN’de başladı. maNga’dan tanıdığımız Yağmur Sarıgül prodüktörlüğünde ‘Bizim Hayalimiz’ adını verdikleri ilk albümlerini DMC etiketi ile sevenlerine ulaştıran grup, ilk albümlerinin heyecanını yaşıyor!

2876

‘Bizim Hayalimiz’ isimli albümlerinin ilk klibini İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde ‘Ver Beni Yalnızlığa’ şarkısına çeken KETİ’ye klipte Yağmur Sarıgül de eşlik etti.

Konser programlarına devam eden KETİ, önümüzdeki günlerde açıklayacağı yeni konser tarihleriyle performanslarına devam edecek!

‘Bizim Hayalimiz’ albümü ve ilk klibi ‘Ver Beni Yalnızlığa’ iTunes’da ve müzik kanallarında!

web

facebook

twitter

instagram

itunes

ttnet

youtube

soundcloud

Etiketler

İlginizi çekebilir...

radyodinlemekicinbir.site