Serra Yılmaz ilk kez yönetmen koltuğunda “Cebimdeki Yabancı”

5991

BKM, Frigo Film ve İmaj ortak yapımcılığında gerçekleştirilen “Cebimdeki Yabancı”da Serra Yılmaz ilk kez yönetmen koltuğunda oturuyor.


Yapımcılığını ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in üstlendiği, geçtiğimiz yıl ülkesinde gişe rekorları kıran bir İtalyan filminden uyarlanan Cebimdeki Yabancı, kadın-erkek ilişkilerine, hayatlarımızı ele geçiren teknolojinin etkisi üzerinden bakıyor.

Yönetmen koltuğunda Özpetek sinemasının vazgeçilmez isimlerinden usta oyuncu Serra Yılmaz’ın oturduğu Cebimdeki Yabancı, başta cep telefonu olmak üzere insan hayatını ele geçiren teknolojinin, kadın-erkek ilişkileri üzerindeki etkisini çarpıcı bir dille anlatıyor.

YILDIZLAR AYNI FİLMDE

Geçtiğimiz hafta çekimlerine başlanan, senaryosunu Murat Dişli’nin kaleme aldığı film, yıldız oyuncu kadrosuyla da şimdiden büyük merak uyandırdı.

Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerini paylaştıkları filmde, bir akşam yemeğinde bir araya gelen yedi dostun maskelerinin ardındaki hayatlarını ve cep telefonlarını ortaya koymaları sonucu yaşananları gözler önüne seriyor.

ntv.com.tr

Etiketler

İlginizi çekebilir...

radyodinlemekicinbir.site