Will Smith, “Gizli Güzellik” ile dönüyor

Birbirinden ünlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Gizli Güzellik filminde Will Smith’i alıştığımızın dışında bir rolle izleyeceğiz.


ABD ünlü oyuncu Will Smith, başrolünde yer aldığı Gizli Güzellik (Collateral Beauty) filmi ile sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Şeytan Marka Giyer filminden tanıdığımız David Frankel’in yönetmen koltuğunda oturduğu film, adeta şöhretler geçidi… Filmde, Will Smith’in yanı sıra usta oyuncu Helen Mirren, Ejderha Dövmeli Kız’ın asi Lisbeth’i Rooney Mara, sevilen yıldız Edward Norton, Keira Knightley, Michael Peña, Naomie Harris, Jacob Latimore ve Kate Winslet de yer alıyor.

Film, Manhattanlı bir reklam yöneticisinin (Will Smith) trajik deneyimlerini beyazperdeye taşıyacak.

Gizli Güzellik filminin başrolü için ilk olarak Hugh Jackman’a ardından da Johnny Depp’e teklif götürüldüyse de başrol için Will Smith’de karar kılınmıştı.

Filmin, 23 Aralık’ta vizyona girmesi bekleniyor.

4064

Will Smith kimdir?

Ünlü oyuncu ve müzisyen Will Smith, 25 Eylül 1968′de ABD Philadelphia’da doğdu. Aslı adı Willard Christopher “Will” Smith, Jr.’dır.

Biri kız ikisi erkek olmak üzere üç çocuğu vardır. Kızılderili ve Afrika kökenli olan Will Smith çok zeki olduğu için birçok üniversiteden burs teklifi aldı fakat rapçiliğe merak sardı, bu nedenle üniversite öğrenimi göremedi.

İlk filmini 1993 yılında çekti. (Six Degrees Of Separation)

2005 yılında yaptığı filmlerin her birinin gişe hasılatı kırmasıyla Guinness Rekorlar Kitabı’na giren Smith, 2007 yılında ise Hollywood’un şöhretler caddesine el izini bıraktı.

1992-1995 yılları arasında Sheree Zampino ile evli kalmış olan ünlü oyuncunun, bu evlilikten Trey Smith isimli bir çocuğu vardır. Jada Smith ile 1997 yılından beri evli olan Smith’in, Jada’dan da 2 çocuğu bulunmaktadır.

yumurtaliekmek.com

Etiketler

İlginizi çekebilir...

Özel tasarımlara ilgi duyanlar için çok farklı saç aksesuarları: “Melix Design”