Bin Doz Öfkeli

Çok sevdiğim bir Melis Danişmend şarkısıdır Bin Doz Öfke. 8 yıldır bu isim altında birçok şeyi başarmış bulunmaktayım ve bunun için kendisine sonsuza kadar minnettarım. Neden öfkelisin diyorlar bana genelde. Aslında çok pozitif ve her şeye gülen bir insanım. Yazılarımda bu yansıyorsa affola ama şurada iki lafın belini kırıyoruz. It’s Only Rock’n Roll…

Aklınıza gelebilecek her türlü şey için sizinle kavuşmaktan büyük bir mutluluk duyarım. Çoğu zaman elimde kalem ve defter ile aklıma geleni kağıda yazmakla meşgulüm Zamanım müzik ile değerli. Müzik konuşalım mı?

-Buket Kalkan-

2019 Z Raporu

2019'un son günlerine girerken müzik dünyası için güzel gelişmeler yaşandı. Alternatif ve Rap müziğin yükselişe geçtiği bir 2019 yaşadık aynı zamanda. 2000'lerin başında nasıl Rock müzik yükselişe geçtiyse sonlarına doğru Rap müzik bu yıl adını altın ... Devamı »

Selam, cover yapalım mı?

Son birkaç yıldır müzik piyasasına baktığımızda sıklıkla karşılaştığımız işlerden birisi olarak cover şarkılar gözümüze çok çarpar oldu. Nerede olursak olalım, mutlaka bir yerlerde cover’lanmış şarkılara denk geliyoruz. YouTube’dan hiç bahsetmiyorum bile, orijinal bir şarkı dinlemeye kalktığımızda ... Devamı »

Bin Doz Öfkeli | Takip Et

Reklam

Bin Doz Öfkeli | Blog

Bin Doz Öfkeli | Instagram

Instagram requires authorization to view a user profile. Use autorized account in widget settings

Bin Doz Öfkeli | Twitter

Pin It on Pinterest