Bu hafta vizyonda hangi filmler var? (15 Mart 2019)

Bu hafta vizyona girecek 9 yeni film sinemaseverlerle buluşuyor. Hemen hemen her türde filmin olduğu 15 Mart vizyon haftasında her zevkten sinema sever için filmler bulunmakta.

BEAUTIFUL BOY (Güzel Oğlum)

Yönetmen: Felix van Groeningen 
Oyuncular: Maura Tierney, Steve Chamalet, Steve Carell

Yönetmen Felix Van Groeningen’in, David ve Nic Sheff isimli baba oğulun gerçek hayat öyküsünden uyarladığı ve başrollerini ünlü oyuncular Steve Carell ve Timothee Chalamet’in paylaştığı Güzel Oğlum (Beautiful Boy), oğullarının uyuşturucu bağımlılığıyla yıllarca mücadele eden bir ailenin mücadelesini anlatıyor.

CAPTIVE STATE (İstila Altında)

Yönetmen: Rupert Wyatt 
Oyuncular: John Goodman, Vera Farmiga, Madeline Brewer

Bölgelerini dünya dışı bir güç tarafından işgal edilişini ardından geçen 10 yılından sonra gezegenlerini geri almak için mücadele veren cesur insanların korku ve gerilim dolu mücadelesini konu alıyor.

GÜVEN

Yönetmen: Sefa Öztürk 
Oyuncular: Serkan Keskin, Feride Çetin, Bülent Çolak

Ali ve Meryem’in sıradan bir evliliği vardır. Meryem’in evlenmeden önce aşık olduğu Ferit’ten bir çocuğu vardır. Ferit’in yıllar sonra dönmesiyle, Ali karısını güven sınavına sürükler.

WONDER PARK (Mucizeler Parkı)

Yönetmen: Dylan Brown 

Haftanın animasyon filmi olan Dylan Brown yönetmenliğindeki Mucizeler Parkı, yaşıtlarının ötesinde bir yaratıcılığa sahip olan June’un hayallerinin gerçekleşme hikâyesini konu ediniyor.

THE POSSESSION OF HANNAH GRACE (Kadavra)

Yönetmen: Diederik Van Rooijen 
Oyuncular: Grey Damon, Shay Mitchell, Kirby Johnson

Şok edici bir şeytan çıkarma ayininin kontrolden çıkması sonucunda, genç bir kadın yaşamını kaybeder. Aylar sonra eski bir polis olan Megan Reed morgda, gece vardiyasında çalışmaya başlar Bir gün kimliği belirsiz bir kadavra morga getirilmesiyle korkunç olaylar art arda gelir.

THE UNTHINKABLE (Kıyamet)

Yönetmen: Victor Danell 
Oyuncular: Lisa Henni, Christoffer Nordenrot, Jesper Barkselius

Dünya saldırı altındadır ve artık tek önceliğiniz hayatta kalmaya çalışmatırk. Kaos, yıkım ve ölüm. Alex, tüm bunların ortasında 12 yıl önce ayrıldığı ama asla unutamadığı ilk aşkı ile karşılaşır. Alex tüm hayatını gözden geçirmek zorunda kalacaktır.

HUNTER KILLER (Katil Avcısı)

Yönetmen: Donovan Marsh 
Oyuncular: Gary Oldman, Linda Cardellini, Common -, Gerard Butler

Kuzey Buz Denizi’nin metrelerce altında, Yüzbaşı Joe Glass önderliğindeki bir Amerikan denizaltısı, başka bir Amerikan denizaltısının Rusya’ya karşı gizli bir darbe planladığını ve dünya düzenini tehdit ettiğini öğrenir. 3. Dünya Savaşı’na sebep olacak bu olayla Joe Glass mücadele etmeye başlayacaktır.

MARİD

Yönetmen: Kemal Özdemir 
Oyuncular: Onur Bilgin, Hilal Anay, Mustafa Mutlu

Mimar, mühendis ve tekniker olan Murat, Orhan ve Aslı, reddedemeyecekleri bir bedelle, şehre uzak bir köyde restorasyon işi alırlar. Keşif için gittikleri dağ köyündeki eski evde, yıllar önce doğaüstü olayların yaşandığından ve kendilerini nasıl bir tehlikenin beklediğinden habersizdirler..

TÜRK İŞİ DONDURMA

Yönetmen: Can Ulkay 
Oyuncular: Erkan Kolçak Köstendil, Will Thorp, Ali Atay, Şebnem Bozoklu

Avustralya’da yaşayan iki Türk, geçimlerini devecilik ve el arabası ile dondurma satarak sağlar. 1915 yılında memleketlerinde savaş çıktığını öğrenen ikili, Çanakkale’ye cepheye gitmeye karar verir. Ancak, yetkililer onların adadan çıkmalarına izin vermez. Ve olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği noktalara gider.

* İçeriğin hazırlanmasında cinemaximum.com.tr ve beyazperde.com sitelerinden faydalanılmıştır.

Etiketler

0 yorum “Bu hafta vizyonda hangi filmler var? (15 Mart 2019)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest