Bu sanat galerisini nerede olursanız olun, ziyaret edebilirsiniz!

Prescott-Russell’da yeni bir sanat galerisi var ve sizin nerede olduğunuz önemli değil. Galeriyi istediğiniz yerde görebilirsiniz.

Conseil des arts Prescott-Russell Sanat Konseyi (CAPRAC) kısa süre önce, yeni online ve sanal projesi CAPRAC Galerisi’ni piyasaya sürdü. Sanal galeri, yerel sanatçılar için görünürlüğü ve halka açıklığı artırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, kullanıcıların bölgede yaklaşan kültürel etkinlikler için bilet satın almalarını sağlar. CAPRAC Galerisi, Prescott-Russell Community Development Corporation’dan 10.000 dolarlık bir bağış ile geliştirilebildi. CAPRAC Pazarlama ve Kültürel Tanıtım Koordinatörü Jocelyn Beauchamp’a göre, bağışlar 2019’un sonunda sona eriyor, ancak kurum galeriyi düzenli operasyonlarının sürdürülebilir bir parçası haline getirecek.

CAPRAC Başkanı Ron Handfield, “Bağış bize bölgenin kültürel ve sanatsal oyuncularının ihtiyaçlarını karşılayacak modern ve yaşayabilir bir alan yaratma fırsatı verdi.” dedi.

Beauchamp, CAPRAC’ın sponsora ihtiyaç duyduğunu, bölgedeki sanatçıları destekleyebilmek için okullarla çalışmak istediğini söyledi.

CAPRAC şu anda 100’den fazla üyeye sahiptir. Herkes katılabilir, ancak Beauchamp üyeler için ekstra faydalar olduğunu belirtti. Kuruluşun web sitesinde bir “üye olun” bağlantısı var ve yıllık üyelik ücreti 20 ABD dolarıdır.

Galeriyi ziyaret edin; capracgallery.ca

Etiketler

0 yorum “Bu sanat galerisini nerede olursanız olun, ziyaret edebilirsiniz!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest