Dijital para dünyasında CHZ sesleri

“0.020 USDT iken grafik 3 yıl içinde 50x yaparak 1$ olabileceğine işaret ediyordu. Şirketin artan popülaritesi, borsaya dahil olan yeni kulüpler, yeni pazarlardan dahil olan kullanıcılar, BTC’nin geldiği nokta ve dünyadaki yaygınlığının artmasıyla birlikte blockchain sistemine olan güvenin artması, kurumsal firmaların dijital paralara olan ilgi ve yatırımları bende CHZ’nin 4 yıl içinde 2$’ı göreceği hissiyatını oluşturuyor.” Bu yazıdan tam 75 gün sonra CHZ 0.30’larda gezinmeye başladı bile.

CHZ’nin 2021 sonlarına doğru 2$ olma ihtimalini Alex’in son dolapları 2$’dan açmasıyla da ilişkilendiriyorum. Psikolojik olarak Alex’in gözünde iyi kulüplerin token adedi 2$ ise Alex’in vitrini/göz bebeği CHZ de en az 2 dolar olabilir.

Ayrıca Socios’un sahibi diğer şirket yöneticileri gibi gizli saklı biri değil. Hatta bazen Telegram gruplarında sohbete karışması bile kitlenin hoşuna gittiğini gözlemliyorum. Bu biraz da aidiyet duygusunu artırıyor. İstanbul gibi dünyanın önemli şehirlerinde ofis açılması ise kurumsal kimlik yapılanması anlamında güven veriyor.

Bu değerlendirmelerin yanında CHZ’nin az sayıdaki borsa token’larından biri olduğunun ve zorunlu kullanımından da kaynaklı işlem hacminin ve dağılımının her zaman yüksek kalacağının altını çizmek istiyorum.

Not: Borsa oyun değildir ve tehlikelidir. Yatırım yaparken çok dikkatli olunuz. Yatırım tavsiyesi değildir.

Tolga Şilil

Etiketler

0 yorum “Dijital para dünyasında CHZ sesleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest