Tarih

12 Ara 2018
Expired!

Zaman

20:00

Ücret

33,00 TL

%100 Açık Sahne

%100 Açık Sahne’den 12 Aralık’ta Erken Yeni Yıl Kutlaması!

MOĞOLLAR, EZHEL, FERMAN AKGÜL, BİROL NAMOĞLU, DENİZ TEKİN, NOVA NORDA VE DİLHAN ŞEŞEN IF BEŞİKTAŞ’TA…

12 Aralık Çarşamba akşamı; müzik sektörünün önde gelen isimlerinden gazeteci Tolga Akyıldız, 19. kez gerçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde ünlü isimleri bir kez daha IF Performance Hall Beşiktaş’ta ağırlamaya hazırlanıyor.

%100 Açık Sahne’de; 50’nci yılının son performansı ile onur konuğu olacak MOĞOLLAR’a,; EZHEL, maNga’dan FERMAN AKGÜL ve GRİPİN’den BİROL NAMOĞLU eşlik edecek. Türkçe rap’in yükselen yıldızı EZHEL, özel solo performansıyla %100 Açık Sahne müdavimlerini ayrıca şaşırtacak. Evinde yapıp paylaştığı müthiş şarkılarıyla milyonluk dinlenme rakamlarına ulaşan DENİZ TEKİN, anında ezberlediğimiz şahane nakaratlarıyla alternatif popa yeni bir soluk NOVA NORDA ve GÜNDOĞARKEN’den BURHAN ŞEŞEN’in kendi kanatlarıyla uçmaya hazırlanan müzisyen kızı DİLHAN ŞEŞEN; %100 Açık Sahne’nin diğer önemli konukları olacak.

Müdavimlerinin ‘Tek gecelik festival’ olarak nitelendirdiği %100 Açık Sahne’yi yeni, yetenekli isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız unutulmaz bir müzik buluşmasına yine IF Beşiktaş’ta ev sahipliği yapacak.

Bugüne kadar sahnesinde 200’e yakın müzisyeni ağırlayan ve müzik sektörüne yeni isimler kazandırmayı misyon edinmiş %100 Açık Sahne’nin başka yerde tanık olamayacağınız sürpriz performanslarını izlemek için 12 Aralık Çarşamba akşamı IF Beşiktaş’ta buluşalım ve yeni yılı iyi müzikle erkenden karşılayalım. Çünkü #yuzdeyuzaciksahne ‘de #muzikbirlestirir …

Etkinlik biletleri; IF Performance Hall Beşiktaş, Leman Kültür Beşiktaş ve Biletix’ten temin edilebilir.

IF Performance Hall Beşiktaş

0 yorum “%100 Açık Sahne”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest