Tarih

16 - 31 Eki 2018
Expired!

Zaman

All Day

Ücret

Ücretsiz

Erenköy Zihnipaşa Halk Eğitim Merkezi Karma Resim Sergisi 

Erenköy Zihnipaşa Halk Eğitim Merkezi’nden Resim Sergisi

 2018 – 19 Eğitim Öğretim yılına hızlı bir giriş yapan Erenköy Zihnipaşa Halk Eğitimi Merkezi Kozyatağı Kültür Merkezi fuaye salonunda 120 tablonun sergilendiği bir resim sergisi açtı.

Erenköy Zihnipaşa Halk Eğitimi Merkezinin hazırladığı Karma Resim Sergisi, Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık ASLAN, Şube Müdürleri, okul/kurum  Müdürlerinin katılımlarıyla açıldı.

Açılıştan önce katılımcılara seslenen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Neriman Tokatlıoğlu yaptığı konuşmada “Erenköy Zihnipaşa Halk Eğitimi Merkezi olarak, henüz eğitim öğretim yılının başında olmamıza rağmen ilk etkinliğimizi sizlere sunmanın sevincini ve onurunu yaşıyoruz. Merkezimiz her geçen yıl katlanarak büyüyor ve üretiyor. Geçen yıl sergileyemediğimiz bu nadide tablolarımızı sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.

 Bu sergide görsel sanatlar öğretmenimiz Melek Gençay ve çok kıymetli kursiyerlerimizin eserlerinin seyrine doyacağız. Şu an yaklaşık  elliye yakın kursiyerimizin yüz yirmiden  fazla eserleri sergilenmektedir. Öncelikle öğretmenimize ve tüm kursiyerlerimize teşekkür ediyor, onları kutluyor  ve ayrı ayrı tebrik ediyorum. 

Bizi bu günümüzde yalnız bırakmayan siz çok kıymetli protokolümüze, tüm konuklarımıza ve  sergi salonu tahsisleri için Kadıköy belediyemize de çok teşekkür ederim.

 İçinde bulunduğumuz ay  ülkemiz ve bizim  için önemli bir tarihe sahiptir. Kısa bir süre sonra coşkuyla kutlayacağımız, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 95.yıl dönümünü  candan kutluyorum. Ülkemize milletimize kutlu olsun.” dedi.

Büyük beğeni toplayan Karma Resim Sergisi  31 Ekim’e kadar açık kalacak.

0 yorum “Erenköy Zihnipaşa Halk Eğitim Merkezi Karma Resim Sergisi ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest