Ezop Sahne

Organizatör

Ezop Sahne
Telefon
+90 (212) 236 3967
E-Posta
[email protected]
Web sitesi
http://www.ezopsahne.com
Ezop Sahne

Local Time

  • Timezone: America/New_York
  • Date: 20 Kas 2018
  • Time: 13:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi | İstanbul

Yer

Trump Kültür ve Gösteri Merkezi | İstanbul
Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi, Kuştepe Mahallesi, 34387 Şişli/İstanbul
Kategori

Daha Fazla Bilgi

Ezop Sahne

Tarih

20 Kas 2018
Expired!

Zaman

20:30

Ücret

56,00 TL / 78,50 TL

Şair Şarkıları: “Mehmet Erdem”

Güvenç Dağüstün’ün güçlü sesine Burçin Büke’nin piyanosuyla eşlik ettiği “Şair Şarkıları” konser dizisinin kasım ayındaki konuğu; sesi, yorumu ve besteleriyle çok geniş bir hayran kitlesinin takip ettiği Mehmet Erdem olacak. Şiirlerden bestelenmiş şarkıların seslendirileceği konser, Ezop Sahne ile Papirüs Organizasyon iş birliğinde 20 Kasım Salı akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde edebiyat ve müzikseverleri bekliyor.

Burçin Büke’nin piyanosunun Güvenç Dağüstün’ün güçlü sesine eşlik ettiği “Şair Şarkıları” konserleri, her defasında sürpriz konukların katılımıyla gerçekleşiyor. Ahmet Erhan, Attila İlhan, Can Yücel, Cemal Süreya, Edip Cansever, Gülten Akın, Nazım Hikmet, Orhan Veli, Turgut Uyar ve daha nice unutulmaz şairin şiirlerden bestelenen şarkıların seslendirileceği konserlerin ikinci konuğu; besteleri, sesi ve yorumuyla hayranlarının gönlünde büyük yer eden Mehmet Erdem olacak.

Ezop Sahne’nin geliştirdiği ve Papirüs Organizasyon iş birliğiyle gerçekleştirilen “Şair Şarkıları”; dinleyicileri biraz sohbetli, bolca müzikli, şiirlerden şarkılara uzanan bir yolculuğa çıkmaya, edebiyata ve müziğe doymaya davet ediyor.

Mehmet Erdem’in konuk olacağı “Şair Şarkıları” konseri, 20 Kasım 2018 Salı akşamı saat 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek. Konserin biletleri Biletix’ten ve salonların gişelerinden temin edilebilir.

Trump Kültür ve Gösteri Merkezi

0 yorum “Şair Şarkıları: “Mehmet Erdem””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest