Tarih

17 Oca 2019
Expired!

Zaman

18:30 - 20:30

Ücret

Ücretsiz

“Teoman / Fasa Fiso” İmza Günü

Rock yıldızı Teoman, hep kitap’tan çıkan Fasa Fiso adlı kitabını bu defa sahnede imzalıyor! Teoman’ın, 17 Ocak Perşembe akşamı 18.30-20.30 saatleri arasında Zorlu PSM Turkcell Sahne Üstü’nde gerçekleşecek imza gününde hayranları, bir yandan kitaplarını imzalatırken bir yandan da Teoman’la aynı sahnede olmanın ve birlikte fotoğraf çektirmenin heyecanını tadacaklar.

hep kitap, Zorlu PSM’de bu yıl ilk kez düzenlenen Yeni Nesil Kitap Fuarı İstanbul’da kitaplarının yanı sıra çok sevilen yazarlarını da farklı etkinliklerde okurlarla buluşturuyor.

Fuar kapsamında bir ilki gerçekleştirerek hayranlarıyla sahnede buluşacak olan Teoman, hep kitap’tan çıkan Fasa Fiso adlı kitabını ana sahnede imzalayacak. Teoman’ın imza günü, 17 Ocak 2019 Perşembe akşamı 18.30-20.30 saatleri arasında Turkcell Sahne Üstü’nde gerçekleşecek.

Şarkılarıyla rock müziğe damgasını vuran, bugüne dek hikâyelerini hep şarkılarıyla anlatan rock yıldızı Teoman, yaşamından küçük izleri, küçük anı parçalarını geçtiğimiz yıl nisan ayında Fasa Fiso adlı kitabında bir araya getirmişti. Büyük bir ilgiyle karşılanan Fasa Fiso’da, tanıdığınızı sandığınız Teoman’dan çok daha fazlasını bulacaksınız. 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen Yeni Nesil Kitap Fuarı İstanbul; 11-19 Ocak’ta 10.30-21.30, 20 Ocak tarihinde ise 10.30-20.30 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Fuara katılım ücretsizdir.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

0 yorum ““Teoman / Fasa Fiso” İmza Günü”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest