Tarih

20 Şub 2019
Expired!

Zaman

20:00

Ücret

33,00 TL

Tolga Akyıldız’la %100 Açık Sahne

20 Şubat Çarşamba akşamı; müzik sektörünün önde gelen isimlerinden gazeteci Tolga Akyıldız, 20. kez ge​rçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde ünlü isimleri bir kez daha IF Performance Hall Beşiktaş’ta ağırlamaya hazırlanıyor.

%100 Açık Sahne’de; Türkçe rock’ın nev-i şahsına münhasır ismi HAYKO CEPKİN; rap’ın yeni yıldızı GAZAPİZM; yeni dalganın dikkat çeken şarkı yazarlarından CANOZAN, alternatif pop’un umut veren temsilcisi EKİN BERİL ve yüreğe dokunan güçlü vokaliyle SELİN SÜMBÜLTEPE; yine çok özel performanslara imza atacaklar.

Müdavimlerinin ‘Tek gecelik festival’ olarak nitelendirdiği %100 Açık Sahne‘yi yeni, yetenekli isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız unutulmaz bir müzik buluşmasına bir kez daha IF Beşiktaş’ta ev sahipliği yapacak.

Bugüne kadar sahnesinde 250’ye yakın müzisyeni ağırlayan ve müzik sektörüne yeni isimler kazandırmayı misyon edinmiş %100 Açık Sahne​’nin başka yerde tanık olamayacağınız sürprizlerle dolu performanslarını izlemek için 20 Şubat Çarşamba akşamı IF Beşiktaş’ta 20’nci kez buluşalım. Çünkü #yuzdeyuzaciksahne ‘de #muzikbirlestirir

IF Performance Hall Beşiktaş

0 yorum “Tolga Akyıldız’la %100 Açık Sahne”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest