Star Wars kitapları, bu benzersiz evrenin hayranlarını bekliyor

0

İnkılâp Kitabevi, okurları için geniş yelpazesinden öneriler sunmaya devam ediyor. Yayınevinden geçtiğimiz mart ayında çıkan Star Wars – Yeni Bir Umut, Star Wars – Jedi’nin Dönüşü ve Star Wars – İmparator kitapları, George Lucas tarafından yaratılan benzersiz “Star Wars” evreninin hayranlarını ve tüm bilim kurgu sevenleri bekliyor.

İnkılâp Kitabevi, sinema dünyasının efsanevi bilim kurgu serilerinden “Star Wars”un kitaplarını, orijinal üçlemesinin isimleriyle geçtiğimiz mart ayında yayımladı. George Lucas imzalı Yeni Bir Umut ile başlayan üç kitaplık seride ayrıca, James Kahn’ın yazdığı Jedi’nin Dönüşü ve Donald F. Glut’un yazdığı İmparator adlı kitaplar bulunuyor.

Star Wars – Yeni Bir Umut / George Lucas

Uzun zaman önce, çok çok uzak bir galakside… Luke Skywalker, Tatooine’in uzak gezegenindeki amcasının çiftliğinde çalışıyor ve orada yaşıyordu; ayrıca bu tekdüze hayatından çok sıkılmıştı. Yıldızlar arasında maceralar, kendisini en uzak galaksilerin ötesindeki yabancı dünyalara götürecek maceralar yaşamak istiyordu. Ancak Luke, karanlık ve güçlü bir savaş kralı tarafından tutsak edilen güzel bir prensesin şifreli mesajını çözdüğünde istediğinden fazlası gerçekleşti. Prenses’in kim olduğunu bilmiyor ama yakın zamanda onu kurtaracağını biliyor; çünkü zaman tükeniyor. Sadece cesaretiyle ve babasının ışın kılıcıyla donanmış olan Luke, şimdiye kadarki en vahşi uzay savaşının ortasına atıldı ve düşman savaş istasyonundaki amansız bir çatışmaya katıldı.

Yayın Tarihi2020-03-12
ISBN9751040305
Baskı Sayısı1. Baskı
DilTÜRKÇE
Sayfa Sayısı248
Cilt TipiKarton Kapak
Kağıt CinsiKitap Kağıdı
Boyut13.5 x 19.5 cm

Star Wars – Jedi’nin Dönüşü / James Kahn

Asi İttifakı için karanlık bir zamandı… Han Solo, karbonitin içinde dondurulmuş bir şekilde alçak gangster Jabba the Hutt’ın eline düşmüştü. Onu kurtarmaya kararlı olan Luke Skywalker, Prenses Leia ve Lando Calrissian, Jabba’nın Tatooine üzerindeki sığınağına doğru tehlikeli bir göreve çıkarlar. Asi kumandanları, Asi filosunun tüm savaş gemilerini bir araya toplayarak dev bir donanma haline getirmişlerdir. Yeni ve daha da güçlü bir Ölüm Yıldızı’nın inşa edilmesi için emir veren İmparator ve Darth Vader, Asi İttifakı’nı ilk ve son kez ezmek için planlar yapmaktadır.

Yayın Tarihi2020-03-12
ISBN9751040459
Baskı Sayısı1. Baskı
DilTÜRKÇE
Sayfa Sayısı200
Cilt TipiKarton Kapak
Kağıt CinsiKitap Kağıdı
Boyut13.5 x 19.5 cm

Star Wars – İmparator / Donald F. Glut

Luke Skywalker’ın maceraları, Ölüm Yıldızı’nın yok edilmesiyle bitmedi. Asi İttifakı önemli bir savaş kazanmasına rağmen, İmparatorluk’a karşı verilen savaş daha yeni başlamıştı. Birkaç ay geçti ve Asiler, Hoth’un donmuş topraklarında gizli bir karakol kurdular. Fakat o buzlu durgun su gezegeninde bile, Darth Vader’ın kötülüklerinden uzun süre kaçamadılar. Yakında Luke, Han, Prenses Leia ve onların sadık yoldaşları, Karanlık Lord’dan ve kölelerinden kaçmak için her yöne dağılmak zorunda kalacaklar.

Yayın Tarihi2020-03-12
ISBN9751040374
Baskı Sayısı1. Baskı
DilTÜRKÇE
Sayfa Sayısı192
Cilt TipiKarton Kapak
Kağıt CinsiKitap Kağıdı
Boyut13.5 x 19.5 cm

Star Wars – Yeni Bir Umut, Star Wars – Jedi’nin Dönüşü ve Star Wars – İmparator kitapları, İnkılâp Kitabevi etiketiyle inkilap.com, dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde.

Önceki İçerikSezgin Dündar’ın ilk teklisi: “Hamur Olsun”
Sonraki İçerikStar Wars kitapları, bu benzersiz evrenin hayranlarını bekliyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments