The Beatles’dan ilham alan filmin yıldızı, “Ed Sheeran ile Çalışmak İnanılmaz!” dedi

Fotoğraf: BBC

Yeni çıkacak Yesterday filminin yıldızı Himesh Patel, film yönetmeni Danny Boyle ve şarkıcı Ed Sheeran ile çalışmanın onun için inanılmaz olduğu hakkında konuştu.

The Beatles grubundan ilham alan Yesterday filmi, fantastik komedi konulu senaryosuyla haziran sonunda seyirciyle buluşacak. Şarkıcı ve söz yazarı Ed Sheeran da filmde küçük bir rol alacak. Film gösterime girmeden önce Himesh Patel çalışma arkadaşları hakkında düşüncelerini paylaştı.

Patel, yönetmen Boyle ve film senaryosunda imzası olan yazar Richard Curtis ile çalışmanın ayrıcalık olduğunu söyledi. Ayrıca Patel, Ed Sheeran’la tanışmaktan zevk aldığını söyledi. “Harika bir mizah anlayışı ile çok cömert biriydi. Yaptıklarımız hakkında gerçekten meraklıydı ve bir sanatçı olarak çok rahatlamıştı.” dedi.

Fotoğraf: BBC

Oyuncu Himesh Patel, filmde The Beatles’ı hatırlayabilen tek kişiyi canlandırıyor. Yesterday adlı filmde The Beatles’ı hatırlayan tek karakter olan Patel, bir şarkıcı ve söz yazarı olarak Fab Four hitinin kendisine ait olduğunu iddia ediyor.

Essex, Nortfolk ve ve Suffolk’ta çekimleri yapılan film, Gorleston-on-Sea’de sahneler içeriyor. Film, 28 Haziran’da gösterime girecek.

BBC

Etiketler

0 yorum “The Beatles’dan ilham alan filmin yıldızı, “Ed Sheeran ile Çalışmak İnanılmaz!” dedi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest