Yeni bir Türk oyunu: “Under the Moon”

Türk Oyun Stüdyosu The Pack Studios’un ikinci oyunu Under the Moon 9 Ağustos’ta Steam’de yayınlandı.

Bir sene içerisinde ikinci oyununu yayınlayan The Pack Studios ekibinin Bamya Games ile piyasaya sürmeye hazırlandığı Under the Moon, Steam Next Fest’te ilk açık demosunu yayınladı. Puzzle-Bulmaca türünde ki platform oyunda ana karakter Ali Kemal aşkının peşinden koştuğu yıllarda başından geçen olayları torunlarına anlatıyor ve oyuncular tam da bu noktada devreye giriyor. Türkiye/ İzmir’den başlayan ve birçok farklı ülkede geçen hikayede Ali Kemal’in sevgilisinin izini bulabilmesi için gerekli ipuçlarını takip ediyor ve Ali Kemal’i sevgilisi ile buluşturmak için çalışıyor.

The Pack Studios’u Tanıyın

Daha önce Ephesus oyunu ile ilk oyunlarının çıkışını yapan, 2021 Next Game Startup Oyun Girişimciliği Yarışmasında 2.lik, 2022 Kristal Piksel Ödüllerinde ” En İyi Sinematik Jüri Özel Ödülü” ve 2021 The Game Development Championship Weekly Winner gibi birçok ödül ve başarıya sahip olan The Pack Studios, Under the Moon oyunu ile yeniden oyun severlerin karşısına çıkıyor.

Under the Moon Steam’de Satışta

Under The Moon bilgisayar oyunlarının özlenen ve sıkça aranan “bulmaca” kategorisine farklı yaklaşımı ile birçok oyuncunun ilgisini çekiyor. Eski tarz bulmaca kültürünün yeni nesil oyunlarla birleşmesiyle yakalanan bu keyfi kaçırmayın! Oyunun demosunu erişmek ve oynamak için Under the Moon Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. The Pack Studios ve diğer projeler için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

0 yorum “Yeni bir Türk oyunu: “Under the Moon””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest