40gece’nin yeni albümünden ikinci teklisi: “Seni Affetmedim”

0

40gece, 2021 yılında çıkacak yeni albümünden ikinci teklisi ‘’Seni Affetmedim’’le elektronik rock müzik yolculuğuna devam ediyor.

İlk albümleri ‘’Düşünden Uyan’’ı konsept bir yaklaşımla hazırlayan ve CES Yapım etiketiyle geçtiğimiz Mayıs ayında yayınlayan Ilgaz Fakıoğlu ve Ayhan Asar’ın oluşturduğu 40gece; yeni albüm çalışmalarına başladı. 2021 yılında çıkacak yeni albümlerinden ikinci tekliyi ‘’Seni Affetmedim’’ ismiyle hazırlayan ikilinin sound’unda yine elektronik rock ve duygusal söz anlatımı dikkat çekiyor. Bu sefer kişisel duygulara ve melankoliye odaklanan ikilinin yeni teklisi 40gece’nin karakteristik müziğinin çizgisinde ilerliyor. Kış aylarının yaklaştığı günlerde yayınlanan tekli hem kapağı hem de müziğiyle zamana da uygun bir anlatım taşıyor.

Mix ve mastering’i Maven Mastering’in kurucusu Burak Ataş tarafından düzenlenen yeni tekli, farklı türleri içerisinde barındıran atmosferik yapısıyla birçok tarzın kemik dinleyici kitlesine hitap edecek özellikte duygusal ve atmosferik bir konsept sunuyor. 40gece, yeni albüm sürecinde 4 tekli yayınlayacak.

Önceki İçerikReptilians From Andromeda’dan yeni albüm: “Must Be Destroyed!”
Sonraki İçerikTallinn’de En İyi Yönetmen Ödülü “Bir Nefes Daha” ile Nisan Dağ’a verildi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments