Etiketli: Donald Trump

Neil Young, Trump’a dava açtı

Ünlü müzisyen Neil Young, mitinglerinde şarkılarını izinsiz kullandığı için daha önce de mektupla uyardığı ABD Başkanı Donald Trump’a bu kez dava açtı. Neil Young, daha önce pek çok izinsiz şarkılarını kullanan ve yaklaşan başkanlık seçimi nedeniyle ... Devamı »

The Rolling Stones’dan Trump’a uyarı: “Şarkımızı izinsiz kullanmaya devam ederse hukuki yollara başvuracağız.”

ABD Başkanı Donald Trump'ın müzik eserlerini izin almaksızın kampanyalarında, mitinglerinde kullanma alışkanlığı 2020 seçimi yaklaşırken yeniden tırmanışa geçerken, müzisyenlerin tepkisi yükseliyor. Efsanevi rock grubu The Rolling Stones, ABD Başkanı Donald Trump'ı yeniden seçilme mitinglerinde "You Can't Always Get What ... Devamı »

Trump’ın işbirlikçisi olmakla suçladığı NFL için kılını bile kıpırdatmayacağını ilan eden Rihanna herkesin büyük saygısını kazandı

Ünlü şarkıcı, Trump'ın ırkçılığı protesto amacıyla milli marş sırasında diz çöken Kaepernick'in spor hayatının bitirilmesine yönelik baskılarına boyun eğdiği için NFL'in Super Bowl'unda sahne almadığını teyit etti. Rihanna, "Ben bir hain, bir işbirlikçi olamam" diyerek NFL ... Devamı »

Pin It on Pinterest