Etiketli: film

Online dizi ve film platformu Netflix, ilerleyen haftalarda abonelik ücretlerine zam yapmayı planlıyor. CNBC'de yer alan habere göre Netflix üyelik ücretlerinde kayda değer bir artış bekleniyor. Henüz zamlar için takvim belirtilmemiş olsa da, yapılacak zam miktarı ... Devamı »
Damla Sönmez'in performansıyla adından söz ettiren SİBEL, 27 Aralık Perşembe akşamı İKSV Galaları kapsamında izleyicilerle buluştu. Galaya, başroldeki Damla Sönmez ile birlikte filmde rol alan Erkan Kolçak Köstendil, Emin Gürsoy, Elit İşcan, Gülçin Kültür Şahin, Şevval Tezcan ... Devamı »
Freddie Mercury ve Amy Winehouse'un hayatlarının anlatıldığı filmlerden sonra şimdi de müzik dünyasının efsane ismi Prince'in şarkılarıyla hazırlanan bir müzikal film geliyor. Dünyaca ünlü efsane müzisyen Prince'in hayatı da filme konu oluyor. Ama ne Bohemian Rhapsody ... Devamı »
23 Kasım'da 'Put Şeylere' filmi vizyona giren yönetmen Onur Ünlü’den gişe tepkisi geldi. Onur Ünlü, kişisel Instagram sayfasından Türkü Turan, Erkan Kolçak Köstendil, Öykü Karayel, Öner Erkan ve Elit İşcan'ın rol aldığı filminin izlenme rakamıyla ilgili, ... Devamı »
Sinemanın süper kahramanlarına bir kadın daha ekleniyor. Sony Pictures, örümcek güçlerine sahip olan Örümcek Kadın animasyonu için hazırlanıyor. Taciz iddialarıyla yükselen #MeToo hareketinden etkilenen Hollywood sineması, Wonder Woman'la birlikte giderek kadın süper kahraman sayısını artırdı. Sony ... Devamı »
Vuslat Saraçoğlu’nun yönettiği; 37. İstanbul Film Festivali'nde Altın Lale ödülünü kazanan Borç bu yıl 22.’si yapılacak Uluslararası Hindistan Kerala Film Festivali’nde yarışacak. Daha önce Tunus’ta gerçekleştirilen Kartaca Film Festivali’nde, Makedonya’da gerçekleştirilen Cinedays Film Festivali’nde gösterilen Borç, ... Devamı »

Pin It on Pinterest