Etiketli: Mustafa Saffet Kültür Merkezi

Luther ve Reform Kültürü

C. Cengiz Çevik "95 Tez'in Reform Teolojisi" Kaan H. Ökten ''Heidelberg Tartışması '' Armağan Ekici ''Luther'in Çeviriye ve Müziğe Etkisi '' Soru-Cevap  "Martin Luther (1483-1546) Reform tarihindeki benzersiz yeriyle teolojiden felsefe ve politikaya, birçok açıdan Avrupa'nın ... Devamı »

“İKİ” Resim Sergisi

Sanat ışığını ülkemizin şehirlerine taşıyacak resim iş öğretmenliği mezunları "İKİ" sergisi ile sanatseverlerle buluşacak.  Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi Galeri MSKM'deki sergi   8 Aralık Cumartesi saat 14:00'de açılacak. Sergide, ülkemiz için resim öğretmeni yetiştiren Marmara ... Devamı »

Gülşah Elikbank & Tuna Kiremitçi

Ataşehir Belediyesi, Kasım ayından itibaren MSKM Rıfat Ilgaz Kitaplığı’nda yeni bir etkinliğe başlıyor. Her ay bir metin okuması ve ay sonunda da, o metni konuşmak üzere; akademisyen, eleştirmen ve yazarları ağırlanacak. “MSKM’de Edebiyat Akşamları” kapsamında ilk ... Devamı »

Adıyaman Filarmoni Orkestrası

Adıyaman Filarmoni Orkestrası (AFO), Adıyaman Filarmoni Derneği çatısı altında 22 Ekim 2012’de sanatsal farkındalık oluşturmak, sanata bakış açısını geliştirmek ve Adıyaman’da bir Bölge Devlet Senfoni Orkestrası kurulumuna öncülük etmek ve destek olmak amacıyla kuruldu. Kurucu Şefi ... Devamı »

Pin It on Pinterest