MACFit herkesi evde spora davet ediyor

MACFit'in alanlarında uzman eğitmenleri, Instagram hesabından (macfitofficial) evde spor yapmak isteyenlere canlı yayın üzerinden ulaşıyor.

0

Türkiye’nin en büyük spor salonu zincirlerinden Mars Sportif, koronavirüs önlemleri sebebiyle evde vakit geçiren herkesi dijital platformlarından spor yapmaya çağırıyor. MACFit‘in alanlarında uzman eğitmenleri, Instagram hesabından (macfitofficial) evde spor yapmak isteyenlere canlı yayın üzerinden ulaşıyor.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle (COVID-19) mücadelede bağışıklık sisteminin güçlü tutulması büyük önem taşıyor. Bundan dolayı düzenli sporun önemi bir kez daha gündeme geldi. Türkiye‘nin en büyük spor salonu zincirlerinden Mars Sportif, koronavirüs önlemleri sebebiyle evde vakit geçiren herkesi dijital platformlarından spor yapmaya davet ediyor. MACFit’in alanlarında uzman eğitmenleri, Instagram hesabından (macfitofficial) evde spor yapmak isteyenlere canlı yayın üzerinden ulaşıyor.

MAC ve MACFit‘in önde gelen eğitmenleri Aysun Düz, Erhan Tügen, Figen Yorgancıoğlu ve daha birçok eğitmenin her seviyeye uygun antrenman programları sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez düzenli olarak MACFit Instagram hesabından canlı olarak yayınlanıyor. Canlı yayınlanan dersler arasında Pilates, Animal Flow, HIIT gibi farklı antrenman çeşitleri bulunuyor. her gün farklı dersler canlı olarak yayınlanmaya devam ederken, özel antrenman videoları da sosyal medya ve Youtube hesaplarından paylaşılıyor.

MACFit’in (macfitofficial) Instagram hesabındaki 07-12 Nisan haftasına özel antrenman programı:
TarihSabah Antrenmanı -11:00Akşam Antrenmanı – 18:00
7 Nisan SalıCardio Kickbox – Mine YılmazbilekNike Superrep Hiit Workout – Figen Yorgancıoğlu&Fehmi Özdemir
8 Nisan ÇarşambaPilates – Aysun DüzFull Body Workout – Kadir Sönmez
9 Nisan PerşembeNike Superrep Hiit Workout – Figen Yorgancıoğlu&Fehmi ÖzdemirCardio Dance – Mine Yılmazbilek
10 Nisan CumaPilates – Aysun DüzYoga – Özlem Akkaş
11 Nisan CumartesiFuntctional Training – Yener KahramanPilates – Fatoş Albayrak
12 Nisan PazarYoga – Seda ErkmanHiit Cardio – Erhan Tügen&Kazım Tülbentçioğlu
Önceki İçerikMACFit herkesi evde spora davet ediyor
Sonraki İçerikYeni haftalık rutininiz: İstanbul Bienali’nden film seçkisi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments