Su Soley’den ninni projesi: “Ninniler”

0

Alternatif müziğin güçlü sesi Su Soley, çok yönlü kimliğini bu defa çocuklar için hazırladığı bir ninni projesiyle karşımıza çıkarttı.

Korona virüs salgınından kaynaklı karantina sürecinde üretimlerine odaklanan başarılı sanatçı, geçmişten bugünlere en çok sevilen ninnileri yeniden düzenleyerek, bu çalışmalarını çocuklara armağan etti.

Geçmiş projelerinde de pek çok çocuk şarkısı ve ninni seslendiren ve youtube’da da  milyonlarca dinlenen çocuk şarkılarının sesi olarak da tanıdığımız Su Soley, şimdi ise seslendirdiği farklı şarkıları Soley Kids projesiyle minik dinleyicileriyle paylaşıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Mutlu günler! ? #Ninniler albümü tüm dijital platformlarda! Belki bu gece dinlersiniz✨? #fışfışkayıkçı

SOLEY KIDS (@soleykids)’in paylaştığı bir gönderi ()

Çocuklara ve ailelerine aralıksız yepyeni şarkılar sunmak için oluşturduğu Soley Kids aracılığı ile paylaşımlarına devam edecek olan Su Soley, nesiller boyunca günümüze gelen; Fış Fış Kayıkçı, Dandini Dastana, Uyu Yavrum Ninni ve Ninni Yavrum Ninni adlı ninnilerin bir arada bulunan albümü, meditatif ağırlıklı uzun soluklu dinlenebilecek ninniler arasında yerini aldı.

Su Soley’in yeni projesi  kendi yapım firması Soley Tunes’un alt markası olan Soley Kids’in ilk albümü olan Ninniler albümü tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Önceki İçerikSu Soley’den ninni projesi: “Ninniler”
Sonraki İçerikSon 10 yılın en popüler şarkısı: “Happy”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments