Tıp öğrencilerinden kadına şiddete dikkat çeken şarkı: “Ben Dün Gece Öldüm”

Gazi Tıp Müzisyenleri’nin "Ben Dün Gece Öldüm" şarkısı klibiyle birlikte On Air Music'ten çıktı.

0

Gazi Tıp Müzisyenleri’nin sosyal sorumluluk projesi olarak kaydettikleri ve kadına şiddete dikkat çekmeyi amaçlayan şarkıları “Ben Dün Gece Öldüm”, On Air Music Co. markasıyla yayımlandı.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerinin kurduğu müzik kulübünün toplumsal konularda farkındalık yaratmak için yaptıkları şarkı sonrası açıklamaları şöyle: “Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri ve ülkemizin aydınlık yüzü olmaya çabalayan gençleri olarak, belli konularda farkındalık yaratmayı kendimize amaç edindik ve bunu gelenekselleştiriyoruz. 2021 yılında amacımız “Sağlık çalışanlarına şiddet” konusuna dikkat çekmekti.

Bu sene de kadın cinayetlerine ve kadına şiddete farkındalık yaratmak amacıyla bestesinden sözlerine, klip çekimlerinden ses kayıtlarına tamamen bize ait olan bir proje hazırladık.”

Geleceğin doktorlarının, öğrencilik yaşamlarında da sanat dallarıyla ilgilenmeye devam etmelerinin önemiyle birlikte; bunu sosyal sorumluluk projesiyle birleştirme başarısını gösteren yeni şarkıları “Ben Dün Gece Öldüm”ü dijital müzik servislerinden dinleyebilir, klibini On Air Music Co. YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

BEN DÜN GECE ÖLDÜM

Önceki İçerikMilyonlarca dolarlık Van Gogh eserine çorba fırlatıldı
Sonraki İçerikSekiz değerli mavi elmas açık artırmada
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments