Ufuk Sağın’dan yeni single: Incomplete

Ufuk Sağın, yeni çalışması "Incomplete"i OnAir Sahne'den yayımladı.

0

Sözü ve müziği genç müzisyene ait olan “Incomplete”, daha önceki çalışması “Remember” gibi yine OnAir Sahne etiketiyle yayımlandı.

Ufuk Sağın İngilizce sözlü olarak hazırladığı çalışmasını şöyle yorumluyor: “Biriyle tanıştığınızı düşünün. Zaman geçtikçe ona daha yakın hissetmeye başladığınızı ve farkında bile olmadan ona âşık olduğunuzu. Artık sizin bir parçanız olduğunu. Ve farkına vardığınızda ise, geçmişteki haberi bile olmayan halinizin düşmanınıza dönüştüğünü. Onun yüzünden kendinizden bir parçayı kaybettiğinizi ve o olmadan devam edebileceğiniz hiçbir yol bulamadığınızı. İşte bu o şarkı.”

Ufuk Sağın müzik hayatına 12 yaşında teyzesinin hediye ettiği gitar ile başladı. Lisede grubunda şarkı söyleyecek birisini bulamadığı için kendisi yapmaya karar verdi ve bu şekilde müzik hayatına vokalist olarak devam etti. Aynı zamanda Ege Üniversitesi’nde Mütercim-Tercümanlık (Almanca) bölümü öğrencisi olan Ufuk Sağın sahne programlarına devam ediyor ve zaman zaman de Skala Productions (Erdem Özovalı) organizasyonu ile MusiXen online konserlerde yer alıyor.

Ufuk Sağın’ı Takip Edin;

INCOMPLETE

Önceki İçerikSen Meta mısın?
Sonraki İçerikGünhan Turan’ın ilk romanı: “Bir Cinayete Bakış”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments