Ahmet Kaya’nın hayatı tiyatro sahnesinde: “Hep Sonradan”

0

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Ahmet Kaya’nın hayatı ‘Hep Sonradan’ oyunu ile tiyatro sahnesinde canlandırılacak.

‘Hep Sonradan’, bir yandan yakın döneme ışık tutarken, bir yandan da Ahmet Kaya’nın şarkılarıyla farklı bir üslupla sahnelenecek. 9 Ocak’ta ilk gösteriminin yapılacağı, 10 Ocak’tan itibaren de UNIQ Hall’de sahnelenmeye başlayacak olan ‘Hep Sonradan’ın yapımcılığını Bgst Organizasyon ve An Yapım üstlenirken, süpervizörlüğünü ünlü yönetmen Onur Ünlü, oyunda yer alacak Ahmet Kaya şarkılarının canlı yorumunu ise Kardeş Türküler yapacak.

Ahmet Kaya’nın hayat hikayesinden önemli dönüm noktalarına dair detay ve anekdotların da anlatılacağı ‘Hep Sonradan’ın yönetmen koltuğunda Metin Göksel oturuyor. Ahmet Kaya’nın en sevilen 15 şarkısını da Kardeş Türküler canlı şekilde seyirciye sunacak. Oyuncu kadrosunda Cüneyt Yalaz, Elit Andaç Çam, Ahmet Melih Yılmaz, Saim Güveloğlu, Ferya Soysal ve Banu Açıkdeniz gibi deneyimli oyuncular yer alıyor. Ahmet Kaya’nın eşi Gülten Kaya da oyunun yazımında, yazar ekibine fikirsel destek verdi.

Sözcü
Önceki İçerikDünyaca ünlü dans topluluğu “Rustavi” İzmir’de sahne aldı
Sonraki İçerikAta Demirer: “Zeki Müren filmi çekilirse oynamaya talibim”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments