Alize ve Sinan Yıldız’ın ilk single çalışması: “Sadece Biz”

0

“Korkmalısın” isimli single’ıyla müzik sektörüne giriş yapan, Soma maden faciasında babalarını kaybeden çocuklar için seslendirdiği “Bir Gökyüzü Düşün” şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Alize, sahnesinde seslendirdiği İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Türkçe şarkılarla büyük beğeni topladı. Los Angeles Musicians Institute’yü burslu kazanarak Amerika’ya yerleşen Sinan Yıldız’la, ortak arkadaşları aracılığıyla bir araya gelen sanatçılar, müzikal birlikteliklerinin ilk single’ı olan Alize feat Sinan Yıldız “Sadece Biz”le müzikseverlerle buluştu.

“Sadece Biz” isimli şarkının sözleri Alize’ye, müziği ve düzenlemesi Sinan Yıldız’a ait. Alize’nin vokal kayıtlarını Babajım Stüdyolarında yaptığı single’ın, düzenlemesi ve mix’i Sinan Yıldız tarafından Musicians Institute’de yapıldı. Projede bas gitarları Ulaş Engin çaldı.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının proje koordinatörlüğünü Pelin Erçelik Kakırman, prodüktörlüğünü Hakan Eren üstlendi. Kapak fotoğrafı ve imaj fotoğrafları Mehmet Baran Erdoğan tarafından çekilen çalışmanın, kapak tasarımını da Erdoğan hazırlandı.

“Sadece Biz” in video klibi Koray Arman’ın yönetmenliğinde Playback Music platolarında çekildi. Klipte Alize ve Sinan Yıldız’a, şarkının alternatif sounduna özel hazırladığı koreografisi ve dansı ile Mehmet Nuri Arkan eşlik ediyor.

Önceki İçerikDavid Fincher’ın yeni filmi “Mank” ve ilk görselleri
Sonraki İçerikNetflix’in derinlerinde uçsuz bucaksız bir zenginlik yatıyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments