Bîdar’dan yeni single: “Zaman Zaman”

Bîdar'ın yeni albümünden ilk teklisi "Zaman Zaman" dijital müzik platformlarında yayına girdi.

0

Bîdar’dan “İçi Kafamın” dört parçalık çıkış albümünden ilk single’ı “Zaman Zaman” dinleyiciyle buluştu.

En son 2022 yılının Haziran ayında yayınladığı ‘Yersiz Korkuların’ adlı parçasıyla çalma listelerine konuk olan Bîdar’ın, dijital dağıtımı Kahuna tarafından yapılan yeni çalışması ‘Zaman Zaman’ tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Zaman Zaman ile dinleyenlerin uzun zamandır beklediği albüme doğru geri sayım başladı. Bîdar’ın dünyasına açılan tekli, sanatçının merakla beklenen ve kliplerle de desteklenen çıkış albümü “İçi Kafamın”ın rengini belirliyor.

Zaman Zaman ile dinleyicilerini aşka odaklanmaya ve ilişkilerdeki olumsuzlukları kenara bırakmaya teşvik eden Bîdar’ın farklı bir yönüyle tanışıyoruz. Diğer parçalarının aksine bu kez Hip-Hop/ RnB türünde bir üretimle dinleyenlerini selamlayan Bîdar, farklı tarzlara olan yenilikçi yaklaşımını Zaman Zaman ile kanıtlıyor. ASMR vokallerini de barındıran parçanın prodüktörlüğünü Özgün Tuncer yapıyor. Şarkının bestesi ise Bîdar, Özgün Tuncer ve Can Arsoy imzalı. Yeni çalışma ile beklenen çıkış albümü ‘İçi Kafamın’ için de geri sayım başlamış oldu.

ZAMAN ZAMAN

Önceki İçerikİtalya’dan geldi, zaferin 108. yıldönümünde sergileniyor
Sonraki İçerikİBB Şehir Tiyatroları Dünya Tiyatro Günü’nü 9 oyunla kutluyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments