Bir zamanların Friends’i ve ustalarından yeniden canlandırılan, unutulmaz bir sahnesi!

Jennifer Aniston - Reese Witherspoon

Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon, Friends’teki en unutulmaz sahnelerinden birini yeniden canlandırdı.

Uzun yıllar devam eden sitcom’da Rachel ve Jill Green kardeşleri canlandıran ikili, yeni televizyon projeleri The Morning Show’u konuşmak için Access Hollywood’a konuk oldu. İkiliye Friends’le ilgili deneyimleri de soruldu.

Rachel ve Jill’in dizinin ünlü Central Perk kafesindeki kanepede otururken çekilmiş fotoğrafları gösterilince Aniston, “Burası, o çok sevdiğin repliği söylediğin yer” dedi.

Bunun üzerine “Repliğini hatırlıyor musun?” diye soran Witherspoon sahneyi yeniden canlandırmayı teklif etti. Aniston karakterinin repliğini hatırlamakta zorlanınca Witherspoon hatırlatmak için Aniston’ın kulağına Rachel’ın repliğini fısıldadı.

Aniston, “’Ross’a sahip olamazsın!’ diyorum” derken Witherspoon ise role bürünmüş şekilde cevap verdi: “Sahip olamaz mıyım? Sahip olamaz mıyım? Benim sahip olamayacağım tek şey süt ürünleridir!”

Video’yu Instagram’da paylaşan Witherspoon şöyle yazdı: “Jen’le çalışmanın en iyi yanlarından biri, en sevdiğim Friends repliklerimi yeniden canlandırmak! #TheGreenSisters”

Online yayın platformu Apple TV’nin yayın hayatına başlamasına eşlik eden The Morning Show dizisi, platformun amiral gemisi niteliğinde. Dizide Aniston ve Witherspoon, gündüz kuşağındaki bir talk show’da birbirine rakip iki kişiyi canlandırıyor.

Steve Carell, Mark Duplass, Gugu Mbatha-Raw ve Billy Crudup’un da rol aldığı dizi, Apple TV’yle birlikte 1 Kasım’da yayımlanacak.

Etiketler

0 yorum “Bir zamanların Friends’i ve ustalarından yeniden canlandırılan, unutulmaz bir sahnesi!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest