Bozlu Art Project’in Nişantaşı ve Şişli şubeleri yeni yıldan itibaren tek adreste birleşiyor

0

2013 yılında kurulduğundan bu yana düzenlediği sergiler ve yayın faaliyetleriyle Türkiye’de modern ve çağdaş sanat alanına önemli katkılarda bulunan Bozlu Art Project, Nişantaşı’nda sürdürdüğü galeri faaliyetlerine Ocak 2019’dan itibaren Şişli Mongeri Binası’nda devam edecek.

Dr. Şükrü Bozluolçay Koleksiyonu’nun sergilendiği ve Bozlu Art Project’in kütüphane, arşiv, retrospektif sergi, sanat konuşmaları gibi faaliyetlerinin sürdürüldüğü tarihi Mongeri Binası, yeni yıldan itibaren sanatseverlerin tüm sanatsal çalışmaları bir arada takip edebileceği tek bir merkez haline gelecek.

Nişantaşı ve Şişli’deki sanatsal etkinliklerini tek bir çatı altında toplamaya hazırlanan Bozlu Art Project, izleyicilere aynı mekânda birkaç farklı sergiyi bir arada izleme imkânı sunacak. Sanatseverler yeni yılın ilk günlerinde Bozlu Art Project Mongeri Binası’nda, 13 Kasım 2018’de açılışı yapılan Can Göknil Retrospektif Sergisi’ni gezerken, 29 Ocak 2019 tarihinden itibaren Nişantaşı’ndaki sergi faaliyetlerinin devamı niteliğindeki ilk sergi olan Gamze Taşdan’ın resim sergisini izleyebilecekler.

Önceki İçerikDeniz Demiröz’den yeni bir çalışma: ”Çok Sıkıldım”
Sonraki İçerikBir müzisyen, bir hayran, bir hediye ve bir mektup
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments