Bozlu Art Project’in Nişantaşı ve Şişli şubeleri yeni yıldan itibaren tek adreste birleşiyor

2013 yılında kurulduğundan bu yana düzenlediği sergiler ve yayın faaliyetleriyle Türkiye’de modern ve çağdaş sanat alanına önemli katkılarda bulunan Bozlu Art Project, Nişantaşı’nda sürdürdüğü galeri faaliyetlerine Ocak 2019’dan itibaren Şişli Mongeri Binası’nda devam edecek.

Dr. Şükrü Bozluolçay Koleksiyonu’nun sergilendiği ve Bozlu Art Project’in kütüphane, arşiv, retrospektif sergi, sanat konuşmaları gibi faaliyetlerinin sürdürüldüğü tarihi Mongeri Binası, yeni yıldan itibaren sanatseverlerin tüm sanatsal çalışmaları bir arada takip edebileceği tek bir merkez haline gelecek.

Nişantaşı ve Şişli’deki sanatsal etkinliklerini tek bir çatı altında toplamaya hazırlanan Bozlu Art Project, izleyicilere aynı mekânda birkaç farklı sergiyi bir arada izleme imkânı sunacak. Sanatseverler yeni yılın ilk günlerinde Bozlu Art Project Mongeri Binası’nda, 13 Kasım 2018’de açılışı yapılan Can Göknil Retrospektif Sergisi’ni gezerken, 29 Ocak 2019 tarihinden itibaren Nişantaşı’ndaki sergi faaliyetlerinin devamı niteliğindeki ilk sergi olan Gamze Taşdan’ın resim sergisini izleyebilecekler.

Etiketler

0 yorum “Bozlu Art Project’in Nişantaşı ve Şişli şubeleri yeni yıldan itibaren tek adreste birleşiyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest