Can Yılmaz’ın kitapları, hem güldürüyor hem de hüzünlendiriyor

Kendine özgü mizahıyla okuru hem güldüren hem de gündelik olaylara dair pek çok önemli detayı gözler önüne seren Can Yılmaz’ın öyküleri hayattan izler taşıyor.

0

İnkılâp Kitabevi #evdekalkitaplakal etiketiyle, küresel COVID-19 salgınına karşı alınan sağlık önlemleri nedeniyle evlerine kapanan okurlara yazarlarının eserlerinden öneriler sunmaya devam ediyor.

Senarist, yazar ve oyuncu Can Yılmaz’ın İnkılâp Kitabevi’nden çıkan Klişe Hayatlar Matbaası, Yap Bi Babalık, Bilinmeyen Numaralar ve Hayatım Roman adlı kitapları, okurları hem güldüren hem de hüzünlendiren öykülerden oluşuyor.

Kendine özgü mizahıyla okuru hem güldüren hem de gündelik olaylara dair pek çok önemli detayı gözler önüne seren Can Yılmaz’ın öyküleri hayattan izler taşıyor. Yazının her türünü deneyen, en çok da komik hikâyelerin peşinden koşan Yılmaz’ın öykülerinde hüzünlü duraklar da yer alıyor. Sıcak, samimi ve eğlenceli hikâyelerinde yazar, sıradan insanların başına gelen sıra dışı olayları anlatıyor.

Can Yılmaz’ın Klişe Hayatlar Matbaası, Yap Bi Babalık, Bilinmeyen Numaralar ve Hayatım Roman adlı kitapları, İnkılâp Kitabevi etiketiyle inkilap.com, dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde.

Önceki İçerikMavi’nin buğulu sesinden bir Bodrum masalı: “Hiçedönük”
Sonraki İçerikCan Yılmaz’ın kitapları, hem güldürüyor hem de hüzünlendiriyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments