Dünyaca ünlü, ödüllü spiritüel ressam Rassouli’nin çizimleriyle “Işık Yağmuru Rehberlik Kartları”

Mavi’nin Sesi (Gülçin Önel) tarafından hazırlanan “Işık Yağmuru Rehberlik Kartları” Dafina Yayıncılık etiketiyle yayınlandı. 48 karttan oluşan ve kitapçığıyla birlikte özel ambalajında sunulan Işık Yağmuru Rehberlik Kartları 12 Işık Prensibi’ne bağlı kalarak hazırlandı.

Hepimiz zaman zaman gördüğümüz bir renkten, bir müzikten ya da bir şekilden hayatımıza dair bir işaret almak isteriz.  Bu işaretin rehberliğine ihtiyaç duyarız. Çok eski zamanlardan bu yana üzerindeki bir sembolle ya da renkle bize yol gösteren Rehberlik Kartları bu ihtiyaç anlarımızda her zaman yanımızda olmuştur.

Avalon Rahibesi, Seremonalist ve Rehber Mavi’nin Sesi’nin kanallığında hazırlanan Işık Yağmuru Rehberlik Kartları Işık’la yüklendi ve sorularımıza cevap olmaya geldi.

Çizimleri dünyaca ünlü, ödüllü spiritüel ressam Freydoon Rassouli ve Hakan Taşkıran tarafından gerçekleştirilen, 48 kart ve kitapçığıyla özel ambalajında sunulan  Işık Yağmuru Rehberlik Kartları 12 Işık Prensibi’ne bağlı kalarak hazırlandı. Melekler, Gölün Leydileri, Tanrıçalar ve Periler bu Işık dünyasından bize dilediğimiz her an rehberlik yapmaya hazırlar.

Etiketler

0 yorum “Dünyaca ünlü, ödüllü spiritüel ressam Rassouli’nin çizimleriyle “Işık Yağmuru Rehberlik Kartları””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest