Erinç’ten yeni şarkı: “Dindirmeye Gücüm Yetmez”

Erinç, yeni şarkısı "Dindirmeye Gücüm Yetmez"i OnAir Sahne etiketiyle sevenleriyle buluşturdu.

0

Alternatif kulvarın sevilen seslerinden Erinç, yeni şarkısını yine OnAir Sahne etiketi ile yayımladı.

Son ürettiği çalışmalarında retro tınılar kullanan müzisyen, yeni teklisinde de buna devam ediyor. Ancak genç besteci bu defa orta tempo bir dans şarkısından çok, bir yolculuk şarkısı hissiyatı uyandırmayı amaçlamış. Yakın zamanda bir yolculuk planınız varsa ya da şu anda yoldaysanız sizinle aynı ritmi yakalayan yeni bir şarkınız daha var: “Dindirmeye Gücüm Yetmez“.

Hayattaki ‘başarı’ kavramını çok güçlü olmaya değil yeterince sabırlı olmaya daha çok benzeten Erinç bu şarkısında hayattaki talihsizliklerin bizim için birer fırsata dönüşebileceğine hüzünlü bir dille değinmiş. Hüzün ve umudu bir arada işleyen şarkı için, kafasında gezen tilkileri yönetmekten vazgeçip mevcut durumunu kabullenerek gerçekçi bir hedef için heyecan duyuyor denilebilir. Aynı zamanda resim öğretmenliği mezunu olan Erinç’in son çalışmasının kapak tasarımı da yine yetenekli müzisyen tarafından çizildi.

Sosyal medyayı aktif kullanan Erinç sayfalarından yeni şarkısı için de ilgi çekici paylaşımlar yapıyor. “Dindirmeye Gücüm Yetmez” şarkısını tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz.

DİNDİRMEYE GÜCÜM YETMEZ

Önceki İçerik“Ataşehir 3. Kitap Günleri” başlıyor
Sonraki İçerikKorhan Futacı’nın yeni albümü: “Shadowboxing”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments