Ertuğ & Kocabıyık Yayınları’nda ayın kitabı: “Gods of Nemrud”

Bu ayın kitabı, Gods of Nemrud. Milattan önce 1. yüzyıldan bugüne kalan ve son derece zengin arkeolojik bir malzeme sunan Nemrut, antik dönemde din ve sanata ilgili çalışmalar için anıtsal heykelleri, büstleri, rölyefleri ve yazıtlarıyla son derece değerli veriler sağlıyor.

0

Ertuğ & Kocabıyık Yayınları her ay belirlediği bir kitabı %30 indirimle okurlara sunuyor. Bu ayın kitabı, Gods of Nemrud.

Kültür hazinelerine odaklanan yayıncılık anlayışıyla, dünyanın gözbebeği olan tarihi mekânları mükemmel bir görsel ve metinsel zenginlikle okurlarına ulaştıran Ertuğ & Kocabıyık Yayınları, her ay belirlediği bir kitabı %30 indirimle okurlara ulaştırıyor.

Ahmet Ertuğ’un etkileyici perspektifiyle sunduğu görseller, saygın akademisyenlerin metinleri, büyük bir titizlikle seçilen özel cildi, kâğıdı ve mürekkebiyle kütüphanelerin en değerli köşesinde her daim yaşayacak kitaplar, hem özel koleksiyoncular hem de sanatseverlere hitap ediyor.

Bu ayın kitabı, Gods of Nemrud. Milattan önce 1. yüzyıldan bugüne kalan ve son derece zengin arkeolojik bir malzeme sunan Nemrut, antik dönemde din ve sanata ilgili çalışmalar için anıtsal heykelleri, büstleri, rölyefleri ve yazıtlarıyla son derece değerli veriler sağlıyor. Ertuğ & Kocabıyık Yayınları’ndan çıkan, son derece kaliteli bir baskıya sahip Gods of Nemrud, Doğu ile Batı’nın arasında bir köprünün üstüne kurulmuş antik bir dünyanın pek bilinmedik ve muhteşem bir yüzüyle tanıştırıyor okuyucuları. Özel mürekkeplerle Almanya’da basılan, İsviçre’de elle ciltlenen kitap, 8 Temmuz’dan itibaren indirimli.

Kitap hakkında ayrıntılı bilgi ve sipariş için 8 Temmuz’dan itibaren Borusan Sanat’ın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki İçerikTiyatro Kooperatifi: “Yetkililere taleplerimizi ilettik, ancak önerilen çözümler yetersiz kalıyor”
Sonraki İçerikYekta Kopan ve Deniz Yüce Başarır ile ilk aşk sohbeti
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments