Gülse Birsel, Barbie’nin Özel Koleksiyonunda

11 Şubat 2004 tarihiyle televizyon ekranlarından bizlere merhaba diyen Avrupa Yakası dizisi son bölüm tarihi olan 24 Haziran 2009 tarihinin üzerinden on yıl geçmesine rağmen günümüzde halen unutulmayan dizilerin arasında yer almayı başardı. Güçlü oyuncu kadrosu ve samimi içeriğiyle uzun süre ekranlarda izleyicilerle buluşan dizinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel bir kez daha şaşırttı.

1990’lı yıllardan itibaren dünya oyuncak piyasasında satış rekorlarını altüst eden Barbie firması 60. Yıldönümünde tüm dünyada kadınlara ilham veren rol modelleri onurlandırmak üzere özel bir koleksiyon hazırladı. 60 başarılı kadının bebeğini yapan Barbie, Gülse Birsel’in de bebeğini tasarladı. İnce mizahı, düşündüren yazıları, zekâsı, karakteri ve çalışkanlığı ile Türk kadınlarına yıllardır ilham veren Gülse Birsel bu özel koleksiyonda yer almayı başardı.

Konuya dair kişisel Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yapan Birsel, “Çok bebeksi biriyim! Barbie bebeğimi yaptılar ama şimdi detay veremiyorum, hafta sonu Hürriyet’e anlatacağım” ifadesini kullandı.

Birsel şöyle devam etti:

“Cebren ve hileyle oyuncak firmasına nasıl okul kütüphaneleri yaptırıp bunu sosyal sorumluluk projesine çevirdim şu bu, hepsini öğreneceksiniz.”

Etiketler

0 yorum “Gülse Birsel, Barbie’nin Özel Koleksiyonunda”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest