Hugh Jackman ilk dünya turnesine çıkıyor: “The Man. The Music. The Show.”

0

Ünlü aktör Hugh Jackman, içinde dans, müzik, hikaye anlatımı olan The Man. The Music. The Show. adlı kapsamlı bir şovla ilk kez dünya çapında bir turneye çıkıyor.

Ünlü oyuncu Hugh Jackman, büyük bir dünya turnesine çıkacağını duyurdu. Wolverine filminin yıldızı, ilk dünya çapında turnesinde, Madison Square Garden gibi dünyanın en büyük müzik yıldızlarının sahne aldığı büyük mekanlarda sahneye çıkacak.

“Bu bir Wolverine müzikali olmayacak” diye esprili bir ifade kullanan 50 yaşındaki Avustralyalı oyuncu, turnesini şu ifadelerle duyurdu:

“Büyük bir arena turnesine çıkıyorum. Bu benim için bir hayalimin gerçek olması demek. Daha önce Avustralya’da yapmıştım ama şimdi dünya çapında turneye çıkıyorum. Amerika’da pek çok şehire, Avrupa’ya, İngiltere’ye gidiyorum, Avustralya’ya ve Yeni Zelanda’ya geri dönüyorum. Şarkı söylüyorum, dans ediyorum, hikayeler anlatıyorum.”

The Man. The Music. The Show. adını taşıyacak olan gösteride Hugh Jackman, teknik olarak tek kişilik bir gösteri yapacak. Ancak ona 26 kişilik bir orkestra, 30 civarında şarkıcı ve dansçı eşlik edecek.

Kariyerinin en büyük şovunu yapmaya hazırlanan Jackman, daha önce rol aldığı Muhteşem Showman, Sefiller gibi müzikal filmler ile Broadwey’de oynadığı Boy From Oz oyunundan şarkılar seslendirecek, hikayeler anlatacak.

Jackman, duyurusunda, “Sizi bilmem ama ben konsere gitmeyi ve sadece o gece gerçekleşen şeylere şahit olmayı çok seviyorum. Özel konuklarım olacak. Bir parti vereceğim” dedi.

Jackman, The Man. The Music. The Show. adlı gösterisine 18 Haziran 2019’da Houstan’da başlayacak.

NTV
Önceki İçerik24. Gezici Festival Ankara’da başladı
Sonraki İçerikKorkulu Sayfalar Arasında: “Çatıdaki Şey”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments