İstanbul Flaş 2018 Onur Ödülleri

0

İstanbul flaş gazetesinin bu yıl 11. Düzenlediği geleneksel Onur ödüllerinde, bu yıl yine farklı alanlarda isimler seçmelere girdi.

İstanbul Flaş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yaşar KABA etkinlikle ilgili “Ülkemizin değerlerini birçok alanda fark etmek, ülkemize ve insanlığa verdikleri katkıların farkındayız diyebilmek ve toplumsal farkındalık yaratma amaçlı 11 yıl önce başlattığımız etkinliğimizde 150’nin üzerinde değerimize onur plaketi vermek bizler için en büyük mutluluk olmuştur.” dedi.

Bu yıl Kıbrıs Gazimiz Havacı Pilot Emekli Kurmay Albay Aydın ALAGAŞ, Sinema ve Tiyatro Sanatçımız Parla ŞENOL, Yeşilçam filmlerinin unutulmaz Sanatçısı Film San Vakfı başkanı Engin ÇAĞLAR, Sihirli Pabuçlar Bale Okulunun Kurucusu Bale Öğretmeni Günnur BAYBURT, Üsküdar Devlet Hastanesi Beyine ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. Ulaş ERZİNCAN, Tiyatro, Sinema Sanatçımız aynı zamanda yazar ve çevirmen Füsun ERBULAK, Tiyatro, Sinema Sanatçımız Hikmet KÖRMÜKÇÜ, T.C. Maltepe Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Öğretim Üyesi ve Bölüm Başkanı Doç.Dr. Orhan ÇEKİÇ, Yazar Tiyatro eleştirmeni Seçkin SELVİ, Bestekar söz yazarı sanatçı koro şefi Vedat ÇETİNKAYA, Avrupa birinciliği yanı sıra birçok alanda dereceye giren Milli Sporcumuz Sudenaz KAYA, Fantastik resimde fark yaratan Ressamımız Can EMED’e Kurulumuz tarafından Onur Ödülü Plaketi verilmesi uygun görülmüştür.

Önceki İçerikKabare sanatçısı Ute Lemper İstanbul’a geliyor: “Marlene ile Randevu”
Sonraki İçerikDünya içme suyu kıtlığı tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments