Jennifer L. Barnes serisinin ilk romanı: “Miras Oyunları”

Jennifer L. Barnes üçlemesinin ilk kitabı "Miras Oyunları" Epsilon'dan çıktı.

0

New York Times Çoksatanlar Listesi’nin bir numarası Jennifer Lynn Barnes’tan, özellikle genç yetişkinlerin soluk soluğa okuyacağı bir gizem ve gerilim romanı: Miras Oyunları, şimdi Epsilon logosuyla Türkiye’deki okurlarla buluştu.

Jennifer Lynn Barnes’ın üç kitaptan oluşan serisinin ilk romanı Miras Oyunları, Türkçe’de Epsilon logosuyla raflarda yerini aldı. Aynı zamanda Goodreads Okur Ödülü Adayı olan romanı dilimize Tuba Özkat çevirdi.

Hem çalışıp hem okuyan Avery Grambs kendine iyi bir gelecek kurmak istiyordu ve bunun için elinden geleni yapmaya kararlıydı. Liseyi bitirecek, üniversitede istediği bölümü okuyacak ve mezun olacağı güne kadar hayatta kalmayı başaracaktı. Ancak ünlü milyarder Tobias Hawthorne ölümünün ardından ona neredeyse tüm servetini bıraktığında hayatı hiç beklenmedik bir şekilde değişti. Avery bir anda dünyanın en zengin gençlerinden biri ve en şanslı insanı olmuştu. Tüm gözler artık onun üzerindeydi. Peki ama hiç tanımadığı bir adam ona neden böyle bir miras bırakmıştı? Mirası alması için ise tek bir şart vardı: Avery bir yıl boyunca muhteşem Hawthorne Malikânesi’nde yaşamak zorundaydı.

Bu dillere destan malikânenin her yeri özel mesajlarla, kodlarla, şifrelerle ve karanlık aile sırlarıyla doluydu. Avery için en büyük sürpriz ise mirasın hiç tanımadıkları biri tarafından ellerinden alınmasına öfkelenen Hawthorne’un torunlarıydı. Onlar sınırsız olanaklarla büyümüş, son derece zeki, çekici ve sıra dışı çocuklardı. Bu tehlikelerle dolu görkemli dünyaya adım atan Avery’nin çözmesi gereken gizemler vardı. Tabii hayatta kalmayı başarabilirse!

Jennifer Lynn Barnes’ın çoksatan Miras Oyunları adlı romanı, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde okurları bekliyor.

YazarJennifer Lynn Barnes
ÇevirmenTuba Özkat
YayıneviEpsilon Yayınevi
Yayın TarihiEkim 2022
TürüRoman
Sayfa Sayısı388
Önceki İçerikTuna Kiremitçi ve Su Soley’den “İkimizden Konuşalım”
Sonraki İçerikYasaklı oyun 115 yıl sonra sahnede
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments