Judith Malika Liberman’dan “Bir Masal İyi Gelir”

Masalların sadece çocuklar için yazılmadığını bilecek kadar büyümüş herkes için ilhamla ve umutla dolu bir kitap olan Bir Masal İyi Gelir Destek Yayınları’ndan çıktı.

Masal okumak, dinlemek hatta bir masalı düşünmek bile insana umut verir. Üstelik bu kitaptaki masallar her gününüze ilham vermesi için özel olarak hazırlandı.

Masallarını sahnede, radyoda ve YouTube’da anlatarak binlerce kişinin hayatına dokunan Judith Malika Liberman Bir Masal İyi Gelir kitabıyla her ihtiyaç duyduğunuz anda bir masal sıcaklığıyla yanınızda olacak.

Arka Kapak;

Yeni bir yola çıkarken, hayal kurarken, zor günler yaşarken, karar vermen gerekirken, dinlenirken, tohum ekerken, beklerken, bir dönemi sonlandırırken, yeni bir sayfa açarken bir masal iyi gelir!

Bu kitapta, her gününe ilham üfleyecek 99 masal bulacaksın. Bir mola vermek istediğinde kitaptaki masallar, mesajlar, sorular ve alıntılar, kalbine bakmak için yol gösterecek.

Haydi hiç beklemeden oyuna başla, kitabı aç, bir masal seç, kalbine dön, dinle.

Yayın Tarihi: 16.10.2020
ISBN: 9786053119739
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 292
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 19.5 cm

Judith Malika Liberman;

Judith Malika Liberman, masallarını sahnede, radyoda ve YouTube’da anlatıyor. Atölyeleriyle yeni bir nesil hikâye anlatıcısı yetiştiriyor, seminerlerinde günlük hayatımızda hikâye dili kullanmanın önemini paylaşıyor ve doğada kişisel gelişim yolculukları düzenliyor. Geri kalan zamanında Burgazada’da eşi ve kızı ile mevsimlere hayret ederek yaşıyor.

Etiketler

0 yorum “Judith Malika Liberman’dan “Bir Masal İyi Gelir””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest