Katerina Ekşioğlu’nun “Fall Winter’23” koleksiyonu tanıtıldı

Katerina Ekşioğlu, Sonbahar-Kış sezonunda kendi imzasını taşıyan “Fall Winter ’23” koleksiyonunu tanıttı.

0

Katerina Ekşioğlu, zarafeti konforla buluşturan koleksiyonlardan birine daha imza atarak, “Fall Winter ’23” koleksiyonunu moda tutkunlarının beğenisine sunuyor. Yeni sezona damgasını vuracak “Fall Winter ’23” koleksiyonunun tanıtımı, YouTube kanalından paylaşılan video ile yapıldı.

Katerina Ekşioğlu, “Fall Winter ’23” koleksiyonu ile moda tutkunlarının dikkatini çeken tasarımlarına yenilerini ekliyor. YouTube kanalında yayınladığı defile videosu ile “Fall Winter ’23” koleksiyonunu tanıtan Katerina Ekşioğlu, sezona iddialı bir giriş yaptı. Yerebatan Sarnıcı’nda gerçekleşen ve moda dünyasının profesyonel isimlerinin taşıdığı kıyafetlere yer veren defilede, mevsimin ağır havasının ötesinde tarihten aldığı ilhamla yaratılan zarif tasarımların tanıtımı gerçekleştirildi.

“Fall Winter ’23” koleksiyonunda sonbahar ve kış mevsimlerinin asaletini yansıtan siyah renge yoğun olarak yer verilirken; koleksiyonda kahverengi, bej, pembe ve yeşilin tonlarıyla oluşturulan kıyafetler modaseverlerle buluşuyor. Ceket ve pantolonların, tulumların ve elbiselerin hakimiyetindeki “Fall Winter ’23” koleksiyonunda straplez kullanımıyla da özgün tasarımlar yaratılıyor.

Kadınların hangi beden olurlarsa olsunlar şık ve rahat olmasına önem veren Katerina Ekşioğlu, yeni koleksiyonunda da bu anlayışını güçlendiriyor. Kaliteli kumaş seçimleri ve renk uyumunu bir kez daha yansıtan “Fall Winter ’23” koleksiyonunda şık dantellere ve kışın ışıltısını yansıtan zirkon taşlara sıkça yer veriliyor. Devekuşu tüy detaylarının kullanıldığı tasarımların yanı sıra fiyonklarla da mevsimin kasvetli yapısına renkli dokunuşlar sunuluyor. Katerina Ekşioğlu, sadeliğe eşlik eden nakışlı dantel kumaşlar ve derin yırtmaçlarla da sonbahar-kış sezonuna kendi imzasını atıyor.

Katerina Ekşioğlu tasarımları ile ilgili katerinaeksioglu.com adresi ziyaret edilebilir.

Önceki İçerikMonte Carlo Balesi “Romeo ve Juliet” ile yıllar sonra yeniden Zorlu PSM’de
Sonraki İçerikFeyzan Alasya’nın “Gündüz Düşü” sergisi Galeri Diani’de
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments