Komplo Teorilerinin de bir mantığı olmalı

"Düşünün kötü niyetli, dünyayı ele geçirmeye çalışan ve herkesi çiplendirmek isteyen birisiniz."

0

Bill Gates bir aşı açıklaması yaptı; ülke gündeminde yer yerinden oynadı.
“Aşı kötü niyetli, aşının içinde çip var, hayır hayır yok, var ama bildiğiniz çiplerden değil bu, ay bilemedim çok kararsızım”lar havada uçuşuyor.
Baktım ciddi ciddi herkesin bu konuda fikri var Twitter’da bir anket yaptım; ve gördüm ki ciddi ciddi aşının çip olduğuna inan insanlar var olduğu gibi  bu az bir yüzde de değil. Hatta bilgisi ve yeteneği ile takdir ettiğim kişiler içinde de bu çip konusunda hayretler içinde kaldığım paylaşımlar yapılıyor.

Bu devirde ünlü, zengin ve teknolojik bir dev olup aynı zamanda dünya sorunlarını dert edinmişseniz bravo, sizin kadar bilgisi olmayan biiiir sürü kişinin fikir yürüttüğü biiir sürü komplo teorisinin ortasında bulacaksınız kendinizi.

Düşünün kötü niyetli, dünyayı ele geçirmeye çalışan ve herkesi çiplendirmek isteyen birisiniz.
Ve siz bunu yapmak için kabul gören, her yıl milyarlarca insanın, çocuğun, bebeğe yapılan ooonca aşı varken, dünyayı düzeninden değiştiren hepimizin derdi haline gelen bir salgın üzerine acilen bulunan ve deva olması herkesçe istenen aşıyı seçiyorsunuz. Ben Bill Gates olsam ve böyle bir aşı ile çiplendirme derdim olsa bunun için halihazırda var olan aşıları seçerdim ama yine de siz bilirsiniz.

Peki.

Haaa Bill Gates insanlara değil soruna odaklı bir birey olarak bunları takmayacak ve yolunda devam edecektir o ayrı.

Umarım aşı umulan etkiyi yaratır ve Korona’nın engellediği sosyal hayatlarımıza kavuşuruz. Bu uğurda bilgisi ile maddi desteği ile aşıyı var eden herkese de teşekkürü borç bilirim.

Dipsel Not: Netflix’te yayınlanan Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates belgeselini izlemediyseniz izleyin sonra tekrar konuşalım.

BBC bunu üç bağımsız bilim adamına sordu. Koronavirüs aşısının insan DNA’sını değiştirmeyeceğini söylediler:

Önceki İçerikSalgın döneminde ve People devinde “Yılın Kişisi” olmak
Sonraki İçerikDön’üş
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments