“Korona Günlerinde Edebiyat”a büyük ilgi

Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank'ın büyük ilgi gören piyano eşliğinde yaptığı edebiyat sohbeti, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin tüm sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı.

0

İzmir Büyükşehir Belediyesi, yaşadığımız bu zorlu günlerde sosyal medyada gerçekleştirdiği etkinliklerle evlerimize konuk oluyor. Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank‘ın piyano eşliğinde yaptığı edebiyat sohbeti de sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Korona günlerinde evlerinde kalan insanlar için farklı etkinlikler düzenliyor. Bu etkinliklerin en çok dikkat çekenlerinden biri de Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank’ın piyano eşliğinde yaptığı edebiyat sohbeti oldu. Belediyenin tüm sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan söyleşiye ilgi büyüktü.

Elikbank, sanatın bir eğlence değil, bir ihtiyaç olduğunun artık anlaşıldığını söylediği sohbetinde, Uykusuzlar, Yalancılar ve Sevgililer romanlarından bölümler okuyup kötülük, gerçeklik, gelecek ve aşk konularını felsefik ve psikolojik açıdan irdeledi. Piyanoda çalınan parçaları da sohbetin gidişatına göre kendisi seçen Elikbank, bugüne kadar hep salonlarda insanlarla gözgöze sohbet etmiştim, bugün ilk kez evlerine konuk olmuş oldum, çok keyifliydi, diyerek etkinliği yorumladı.

Gülşah Elikbank’ı Takip Edin;

İzmir BB’ni Takip Edin;

Önceki İçerik“EN”den “BEN”e
Sonraki İçerik“Korona Günlerinde Edebiyat”a büyük ilgi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments