Melisa Karakurt’un yeni teklisi “Nefes”

Alternatif yerli sahnenin yeni nesil temsilcilerinden Melisa Karakurt’un söz ve müziği kendisine ait olan, aranjesi Polen grubu tarafından yapılan yeni teklisi “Nefes”, 11 Aralık tarihinde video klibiyle birlikte BBI Music Co. etiketiyle yayınlandı.

Melisa Karakurt’un geçtiğimiz ay yayınlanan parçası “Saçlarımı mı Kessem?”, bir kadının yaşadığı kararsızlıkların sebep olduğu dönemsel bunalım üzerinden özgürleşme sürecini yansıtıyordu. Bu şarkının devam niteliğinde olan “Nefes” ise artık kafesini kırmış, ne istediğinin farkında, güçlü bir karakterin şarkısı. Nefes şarkısı ile hem görsel imaj hem de müzikal olarak radikal değişiklikler yapan Melisa Karakurt, 2020’ye güçlü bir şekilde veda ediyor.

Söz ve müziği Melisa Karakurt’a ait olan “Nefes” parçasının aranjesi ise yerli alternatif sahnenin, pandemi sürecinde dikkatleri çeken neo soul, elektronik pop ekiplerinden Polen tarafından yapıldı. Mix&mastering işlemlerini Orçun Ayata üstlendi. Tüm görsel süreci BBI Music Co. tarafından yürütülen parçanın video klibi ise Berkay Öktem imzası taşıyor.

Melisa Karakurt’un yeni teklisi “Nefes” dijital platformlarda, klibi ise YouTube’da.

Etiketler

0 yorum “Melisa Karakurt’un yeni teklisi “Nefes””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest