Mesut Süre 1000. kez sahnede: “Siz Hepiniz Ben Tek”

0

BKM Mutfak’ın stand up yıldızlarından Mesut Süre, ‘Siz Hepiniz Ben Tek’ adlı tek kişilik gösterisiyle bugüne kadar 1000’den fazla kez sahneye çıkarak bu konuda hatırı sayılır bir başarıya imza attı.

Türkiye’nin birçok ilinde ve BKM Mutfak’ta sahneye çıkan Mesut Süre, komedi tarzını ‘gönülleri ala ala ofansif mizah’ olarak tanımlıyor. Türkiye’yi gezmeye devam eden komedyen Eskişehir, İzmir, Ankara ve Bursa gösterileri kapalı gişe oynadı.  Mesut Süre’nin sevenleri İzmir İsmet İnönü Kültür Merkezi’nin kapısında uzun kuyruklar oluşturdu.

Mesut Süre, ‘Siz Hepiniz Ben Tek’te gözleme dayalı konuları seyircileri zaman zaman gösteriye dahil ederek sahneliyor.

Mesut Süre, ‘Siz Hepiniz Ben Tek’i sahnelediği komedi kulüplerinden biri olan BKM Mutfak’ın kendisi için ne ifade ettiğini “BKM Mutfak, yaklaşık 5 senedir her hafta sahne aldığım, global anlamda çok sağlam, büyülü bir komedi kulübü. Dünyadaki muadillerinden aşağı kalır yanı yok. Işığı, sesi oturma düzeni, sahne arkası fonu… Çok doğru parçalar bir araya getirilmiş. Seyircinin bir şeyler içerken kahkaha atabildiği çok sıcak bir yer” sözleriyle dile getirdi.

Aynı zamanda radyo programcısı da olan Mesut Süre, ‘Siz Hepiniz Ben Tek’ ile radyo programının birbirlerini beslediğini belirtti.

Mesut Süre’nin kendisiyle özdeşleşen ‘İlişki Testi’ de büyük ilgi görüyor. Youtube’da sevgili ya da evli bir çifte ‘eşinde daha iyi olsaydı dediğin bir fiziki özellik var mı?’, ‘bir huyunu değiştireceksin hangi huyunu değiştirirsin?’, ‘kavgada ağzından ona karşı en kötü hangi kelime çıktı?’ türünde sorduğu sorularla 10 yıldır eğlenceli bir formata imza atıyor.

Milliyet Sanat
Önceki İçerikDominic West: “Yeni James Bond’u trans bir birey canlandırmalı”
Sonraki İçerikGüneş Sistemi’nde yaşanan büyük çaplı felaket: Uranüs, yan yattı
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments