Metin Uca, “Dilinizi Eşek Arısı Soksun” ile Ege Turnesinde

Metin Uca’nın, hayatı plazalarda, ofislerde geçen, takım elbiseli, döpiyesli beyaz yakalılara dair bol kahkahalı gösterisi “Dilinizi Eşek Arısı Soksun”, 12-14 Eylül 2018 tarihleri arasında Ege turnesine çıkıyor.

Uca’nın tek kişilik eğlenceli gösterisi “Dilinizi Eşek Arısı Soksun”, turne kapsamında Menteşe, Milas ve Fethiye’de üç gün art arda Egelilerle buluşacak.

Metin Uca’nın tarihten ve günümüzden örneklerle iletişim öykümüzü kendine özgü eğlenceli üslubuyla anlattığı “Dilinizi Eşek Arısı Soksun”; 12 Eylül Çarşamba akşamı Menteşe’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde, 13 Eylül Perşembe akşamı Milas Belediyesi Çok Amaçlı Salon’da, 14 Eylül Cuma akşamı ise Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

Dilimize takılanlarla, dilden dile dolaşanlarla bizi biz yapan, konuşmayı şehvetle sevmemize yarayan iletişimimize ne oldu? Nasıl iletişememeye başladık? Şahane Türkçemizin yetmediği yerde telefon dili ve plaza “Türkilizcesi” nasıl hakim oldu?

“Dilinizi Eşek Arısı Soksun”; spor, magazin, gündelik hayat, cinsellik, televizyon dünyası ve tarihten örneklerle iletişim öykümüze hem güncel hem de güldüren bir ayna tutuyor. 1,5 saat boyunca iletişim, takım ruhu, beraber başarma ve bunların oluşmasında iletişimin kodları üzerine kahkahalarla izleyeceğiniz gösteri, günümüz Türkiye’sine de eğlenceli bir iletişim penceresi açıyor.

Başlama saati 21.00 olan etkinliklere ücretsiz olarak katılım sağlanabilir.

Bilgi için:

www.metinuca.com.tr
www.facebook.com/metinucaile
www.twitter.com/metinuca
www.instagram.com/metinuca1
www.youtube.com/c/metinucaile

Etiketler

0 yorum “Metin Uca, “Dilinizi Eşek Arısı Soksun” ile Ege Turnesinde”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest