OnAir Sahne #EvdeKal Akustik bu akşam başlıyor

Dünya olarak zor bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde, herkes olabildiğince evlerine çekildi. Ancak hayat devam ediyor ve sosyalleşmeler de sosyal medya üzerinden devam ediyor. Bağımsız müzik platformu OnAir Sahne sosyal medya aracılığı ile bünyesindeki sanatçıların canlı akustik konserlerini yayınlamaya başlıyor.

OnAir Sahne; “Mecburen toplu olarak bir arada duramıyor, konserlere gidemiyor ve canlı müzik yapan mekanlarda keyifli vakit geçiremiyoruz. Bu yaşadığımız zor süreçte birçoğumuz sanatı ve en çok da müziği sosyal medya alanlarına taşımış durumdayız” diyor ve IG TV üzerinden #EvdeKal Akustik serilerine başlıyor.

Bağımsız müziğin destekçisi ve müzikseverlerin keyifle takip ettiği OnAir Sahne müzisyenlerin bu süreci hem yeni şarkılar hazırlamak için kullanması, hem akustik kayıtlarla da dinleyenlerle buluşturması için alan yaratıyor.

OnAir Sahne #EvdeKal Akustik konser serisinin ilk konuğu Eyüp Bağdat bu akşam saat 21.00’de müzikseverler ile buluşacak. Sonraki günlerde Alp Tanata (merhababensokak), Bakkhalar, Deniss, Hüseyin Demirci, Sercan Candemir, Haybe, Mehmetcan Yazıcıgil ve Ali Özsoy Akustik seriye katılacak isimlerden bazıları olacak.

Etiketler

0 yorum “OnAir Sahne #EvdeKal Akustik bu akşam başlıyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest